Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 24. maijs

23.maijs/2010

Montague Keen: Svētdiena, 23.maijs/2010

PASAULI NEVAR SAŠAURINĀT LĪDZ TĀ NENONĀK PIE SAPRATNES.............
BET SAPRATNE VAR TIKT PAPLAŠINĀTA UN ATVĒRTA LĪDZ TĀ VAR UZŅEMT SEVĪ TO KĀDA PATIESĪBĀ IZSKATĀS PASAULE.


SERS FRĀNSISS BĒKONS
Sir Francis Bacon


Lūdzu, apsveriet šos viedos Frānsisa Bēkona vārdus. Jūsu apdzīvotā pasaule ir savādāka nekā domājat, katrā savas attīstības līmenī jūs tiekat baroti ar viltus informāciju, skolas un universitātes turpina apmānu, jūs aizvien mazāk domājat paši, jūs kontrolē kā dzīvniekus būrī. Jūs ļaujat arī prātam sevi kontrolēt, pilnīgi pārklājot savu INTUĪCIJU. Padomājiet par tām reizēm, kad teicāt „ES ZINU” es zinu nešauboties... pajautājiet, no kurienes nāk šī zināšana? Tā nāk no jūsu Dvēseles, jūsu Mūžīgās Dvēseles, kurā atrodas Bezgalīgas Zināšanas. Mācieties atvērties un ļaujiet intuīcijai jūs vadīt, tā nekad neaizvedīs jūsu greizi. Jūs esat Apziņa, jūs esat daļa no visa, kas ir un jebkad bijis. Neļaujiet sevi verdzināt, pieveikt jūsu patieso identitāti. Tie nav Cilvēku rases pārstāvji, tādēļ tie var izskatīties un rīkoties it kā tie būtu...labāk neaizraujaties ar šo briesmīgo maldināšanu. Tā kā tie pārvalda jūsu pasauli, cenšoties piedabūt jūsu valdības tiem ticēt un uzticēties, jūs, Apgaismotie, esat atbildīgi par to, lai parādītu citiem patiesību.

2010. gads ir svarīgs gads jūsu attīstībā, tas būs atklāsmju gads, ziniet, ka visi tiekat mīlēti un atbalstīti darāmajā darbā, tas atjauno Mieru un Harmoniju, kas tikuši brutāli atņemti tik neskaitāmam nevainīgu cilvēku daudzumam. Izturieties pret tiem, kas cieš ar siltumu un pazemību. Patiesība pacels gaismā korumpētos, kuru vēlme pēc asins izliešanas ir neremdināma, tie nogalina visatļautībā. Tas ir jāapstādina, mums nepieciešams pietiekoši liels cilvēku daudzums, kas vēlas apstādināt notiekošo, lai radītu pietiekošu enerģijas daudzumu un varētu padzīt korumpētos uz visiem laikiem. Tie nevar izdzīvot Jaunajās Enerģijās, Jaunajā Laikmetā, kas sākas. Jums jābūt stipriem, korumpētie solīs jums zeltu un bagātības, tie stāstīs par skaistu Paradīzi un daudzi arī tiks apmuļķoti un noticēs...patiesībā, tiem vajadzīgi vergi. Tie drukā naudu, kas ir tikai papīrs, tai vairs nav vērtības, tie paši to kontrolē. Tie ir sagrozījuši vēsturi tā, lai jūs noticētu viņu meliem. Tie rada viltus dievus, viltus reliģijas visu tikai ar vienu mērķi prātā- kontrolēt masas. Vienmēr atcerieties, ka esat daļa no Lielās Apziņas un, kad beidzas jūsu misija uz Zemes, jūs atgriezīsities tajā vietā, kurai piederat. Veronikas atstāšana bija visgrūtākā lieta, kas tika prasīta no manis, bet vairs nebija nekādu izredžu turpināt mūsu darbu. Zaudējuma sāpes mums abiem bija milzīgas, bet tas tika darīts visas cilvēces labumam. Dzīve uz Zemes nekad nav bijusi viegla, vienmēr notikušas mācību stundas. Jūsu dzīve uz tās ir tikai mirklis jūsu lielajā eksistencē, jūsu laiks Garā ir BEZGALĪGS, piepildošs, perfekts, pēc tā jums ir jātiecas. Jūsu pasaulei nepārtraukti tiek doti cilvēki, kas sniedz jums pareizo un nepieciešamo virzienu ceļā. Daudzi cenšas tos nomelnot, bet patiesība nav apklusināma. Tiek radītas maldinošas un viltus bailes, jūs tiekat bombardēti ar informāciju par „jūsu ienaidniekiem”. Korumpētajiem bailes ir dzīvības elpa, asinis- dzīvības spēks. Lūdziet, lai jūs tiktu vadīti, vadība tiks jums dota.

Pret citiem izturieties tā kā vēlētos, lai izturas pret jums. Paņemiet aiz rokas nomaldījušos cilvēku un maigi vediet to Gaismā un Patiesībā. Atverieties savai Garīgajai attīstībai, tā Mīlestība ienāks jūsu dzīvē un jūs pamanīsiet to skaistumu, kas atrodas jums apkārt, Zeme ir skaista planēta, tie ir korumpētie, kas radījuši problēmas. Jūsu nākotne ir skaista, skatieties uz priekšu, uz pārmaiņām, tās jums neliks vilties.

Veronika, mana mīļā sieva, es apņemu tevi mīlestībā un gaismā, es vienmēr būšu tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.

Es lūdzu tevi izlasīt „Kā Gars ieraudzīja Montekjū Kīnu”, tas izskaidro to, kāds cilvēks viņš bija un joprojām ir, tas atrodas pie Rakstiem. Paldies, Veronika.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

pirmdiena, 2010. gada 17. maijs

16. maijs/2010

Mūs atcerēsies nevis par mūsu uzvarām vai zaudējumiem cīņā vai politikā, bet par mūsu ieguldījumu cilvēces garam.
Džons F. Kenedijs (nogalinātais ASV prezidents)

Tā kā jūsu pasaule lēnām mostas acu priekšā notiekošajai realitātei, atcerieties, ka mēs- garā- esam te, lai jums palīdzētu. Šeit atrodas Gaismas Būtnes, kas gaida jūsu lūgumu palīdzēt, Gaismas Būtņu rīcībā ir cilvēces glābšanas plāni vērsti pret tiem, kuri plānoja pārņemt jūsu pasauli, un jūs šausminātos, ja vien uzzinātu viņu plānu detaļas. Katrā valstī dzīvo cilvēki, kas ir atmodušies patiesībai un tie var nodrošināt jūs ar nepieciešamajiem pierādījumiem, lai jūs apgaismotu.

Korumpētie ir triumfējuši, kamēr jūsu prātos valdīja sīkumi un nieki. Jūs neesat nekas vairāk kā marionetes viņu lielajā shēmā. Jūs esat zaudējuši savu domu brīvību, izpausmes brīvību, runas un kustību brīvību, jūs esat pakļauti kontrolei un iemidzināti ļoti maldīgā drošības sajūtā. Jūs skatāties TV un filmas, kas radītas jūsu Smadzeņu Skalošanai, lai liktu jums noticēt par ienaidniekiem, kuri plāno jums uzbrukt un iekarot jūsu pasauli. Jums tiek mācīts ienīst citu reliģiju un rasu pārstāvjus, būt aizdomīgiem un vienmēr modri stāvēt sardzē pašiem nezinot par ko. Kur te ir MĪLESTĪBA? Jūs tiekat bombardēti ar padomiem par to no kā jābaidās, pavērojiet labāk tos, kas izplata bailes...kas ir tas, ko tie slēpj, ko tie paši dara tajā laikā, kad jūs sevi drudžaini aizsargājat no tā sauktajiem ienaidniekiem? Tie plāno pārņemt jūsu pasauli. Tieši tagad jūsu deguna priekšā tiek plānots jauns Karš, viņiem ir svarīga un nepieciešama asins izliešana. Nesen tie devās uz Īriju, lai piedalītos sapulcē, tiem tika teikts, ka tie ir NEVĒLAMI un viņu plāniem nebūs panākumu. Mēs svētām Patiesības aizstāvjus un patiesības paudējus. Tikai Patiesība un vēlreiz Patiesība atbrīvos jūs.


Jūsu pasaulei aizvien pietuvojoties Jaunajai Rītausmai, esat droši, ka Garu Pasaule atklās sevi un savienosies ar Zemi agrāk nebijušā veidā. Īstais laiks ir pienācis, mēs gatavojamies tam Garā tāpat kā jūs uz Zemes. Visums atvērsies, zināsiet kā pabarot izsalkušos, jo trūkums ir cilvēku radīts, tas ir noziegums pret cilvēci. Tumsas Puse jūsu pasaulei cenšas uzspiest ģenētiski modificēto labību, tie jau kontrolē bankas, vēlas kontrolēt jūsu pārtikas piegādes, tie sevi iedomājas par Dievu, kas kontrolēs pilnīgi visu. Jums ir jāpretojas ĢM pārtikai neskatoties uz apgalvojumiem un runām par šīs metodes priekšrocībām. Es to zinu, man bija saimniecība un daudzus gadus es lasīju lekcijas par lauksaimniecību, tā bija manai sirdij tuva tēma. Kad mūsu Fonds būs darboties spējīgs, Gars varēs dzīvotspējīgi vadīt un dot cilvēcei padomus kā dzīvot dzīvi visiem esot līdzvērtīgiem, nekad vairs cilvēki neizmantos citas zemes, neatņems to derīgos izrakteņus, minerālus un neekspluatēs cilvēkus. Nav vietas korupcijai, tā nespēs izdzīvot Jaunajā Enerģijā. Jau tagad tumsas pārstāvji klaiņo pa pasauli meklējot drošu patvērumu, tiem atsaka, nekur tos negaida, ar naudu tie nespēj nopirkt to ko meklē. Atcerieties daudzreiz teikto: „Lēnprātība valdīs pār pasauli”. Pavisam drīz to pieredzēsiet. Korupcija un mantkārība būs pagātnes sastāvdaļa, ne tikai visi pasaules iedzīvotāji sanāks kopā kā viens, bet citu planētu apmeklējumi būs pieejami visiem, tiks saprasts Visums un tas, kā tas funkcionē, tā tam ir jābūt.

Es varu jums parādīt kā tas notiks, jā, tas ir kā TV skatīšanās ar ciet acīm. Daudzām manis teiktajam lietām jau redzami pierādījumi un jūs sākat saprast lietu kārtību. Man ir vieglāk uzskicēt attēlu nekā izteikties vārdos par mūsu plāniem. Mēs esam viens- jūs un es-, es atrodos šajā Dzīves pusē un strādāju, lai īstenotu mūsu mērķi un pabeigtu darbu, bet jūs to darāt Zemes pusē. Žēl, mana mīļā, tev ir jāiztur korumpēto uzbrukumi, ļaunie pavisam drīz redzēs savas kļūdas.

Mums, kas atrodas Garā, ir tikpat aizkustinoši kā tev, lasīt visas tās e-pasta vēstules no visas plašās pasaules, ko sūtījuši cilvēki, kuri atrodas uz pareizā ceļa un vēlas dzīvot Gaismā. Diemžēl tu nevari visām tām atbildēt individuāli un vēl pagūt veikt pārējos darbus. Es vēlētos pievienoties tev un izteikt pateicību visiem, kas ir kontaktējušies ar tevi, mēs, Garā, esam laimīgi sveikt šos cilvēkus Gaismā. Kādu dienu cilvēki paši redzēs sava padarītā darba svarīgo ieguldījumu.

Lūdziet, es lūdzu visus jūs lūgt, lai viegli ieietu un pārietu Gaismā, jūsu pasaulei atkal būs viegli un tā dzīvos Mierā. Korumpētie nodarījuši Zemei lielus bojājumus, Zeme ir dzīvojoša planēta, tā atgūsies. Jūsu visu veicamais darbs, lai to īstenotu, tiek augsti novērtēts. Cilvēka radītajām problēmām- nabadzībai, slimībām, trūkumam un ciešanām- vairs jūsu pasaulē nebūs vietas, skatieties nākotnē ar ticību.

Mana mīļā, mums ir jātiek galā ar daudzām lietām, kas tevi pārāk uztrauc, bet nokrati tās no sevis pirms pat saskaries ar tām. Viss ir paātrinājies, esiet gatavi, korumpētajiem nebūs panākumu, bet tie nepadosies bez kaujas. 2010. gadā būs redzamas daudzas pārmaiņas, daudzi to ir paredzējuši. Daudzas lietas ienāks Gaismā, pienācis ir īstais laiks.

Rūpējies par sevi, centies atpūsties, zini, ka vienmēr esmu ar tevi kā vienmēr ļoti lepnais tavs Vīrs. Tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

Response to Stephan Hawking comments

Montague Keen 18 April Message:

".....they cannot silence me now, they refused to face the overwhelming evidence. I repeat once more, the Scientific Establishment remains resolutely hostile to the Paranormal, but the contemptuousness with which its leading spokesmen treat it has all the hallmarks of the last-ditch desperation of those who feel encircled by the advance of the old enemy..."

http://www.montaguekeen.com/articles/montague/apr18-2010.htm

The Disclosure Project

Atbilde uz Stīvena Hokinga (Stephen Hawking) komentāriem- 2010.gada 26.aprīlī


Ļoti žēl, ka Stīvens Hokings ir pievienojis savu balsi pieaugošajam ksenofobiskajam (visa svešā neieredzēšana) pulkam un bailēm, kas saistītas ar vārdu „Svešinieki”.

Otrkārt, kā zinātniekam, viņam būtu jāzina labāk: jebkurai starpzvaigžņu civilizācijai pieder tādas tehnoloģijas, ka Zemes resursi tiem nav vajadzīgi. Ja varat ceļot ātrāk par gaismu, tad varat manifestēt visu nepieciešamo. Punkts. Vēl vairāk, JA tie būtu naidīgi- kopš citas civilizācijas apmeklē Zemi (skat. www.DisclosureProject.org)- tad tas būtu kļuvis pilnīgi skaidrs jau tad, kad mēs uzspridzinājām pirmo atomieroci 1945.gadā. Līdz šim brīdim neviena vieta uz Zemes nav iekarota, ieņemta vai kolonizēta.

Hokingam vajadzētu atturēties no baiļu trauka saviļņošanas ar kara spekulācijām attiecībā uz visu, kas saistīts ar „svešiniekiem”. Jūs varētu jautāt: kādēļ mēs veicam šādus paziņojumus, ja vien ne Hokings pielej ūdeni militāri-industriālajam-finansu kompleksam, kas gūst ienākumus no bailes vairojošiem kariem?

Stīvens M. Greer MD

2010.gada 26.aprīlī

pirmdiena, 2010. gada 3. maijs

2.maijs/2010

Montague Keen: Svētdiena 2.maijs/2010

Kā solīts, mīļā, mēs tuvinām pareizos cilvēkus, tie kļūs par mūsu vienības daļu, jo es esmu šī tīkla daļa šajā dzīves pusē, tev arī būs tāds pats tīkls un kopā mēs virzīsim Zemi uz Apgaismības Jauno Ēru. Nemeklē palīdzību reliģijā, tā ir maldinājusi cilvēci pilnīgi visos līmeņos. Pierādījums, ko sniedzu es- ir pēcnāves dzīve patiešām eksistē, bet reliģija to pilnīgi noliedz. Reliģija aizliedz pētīt pēcnāves dzīvi, tās pārstāvji ir dedzinājuši cilvēkus uz sārta par kontaktēšanos ar Garu, tikai tāpēc, lai neatklātos Patiesība par reliģiju. Tie biedē ar sodu un pārmācību, lai tikai kavētu jūs atvērties Garam. Daudzas reizes esmu teicis, ka bailes ir kā Skābeklis tiem, kas jūs kontrolē. Paskatieties, kas pavisam nesen tika veikts lai radītu bailes, dusmas un neapmierinātību, lai tikai varētu ieviest lielāku kontroli un tāpēc, ka jūsu prāti bija pārņemti, jūs to pat nepamanījāt. Patiesie līderi stāv aiz citu grupu mugurām un paliek aizsegā. Daudzi ir pārdevušies, lai iegūtu sev labumu un kādas privilēģijas. Prāta Kontrolei te ir milzīga nozīme, tie, kas ar to nodarbojas patiešām ir meistari.

Mīļā, kad es pirmo reizi iegāju Gara pasaulē, es norādīju uz kādu Zinātnieku, kurš darīja nepareizi, tagad tu saproti par ko es runāju. Viņš ir viens no tiem, kurš rada bailes, apmuļķotie cilvēki tic tam ko saka Zinātnieks- tai jābūt patiesībai, pilnīgi izmeklētai un pierādītai. Viņš jautā, vai mēs varam atvērt Pagātnes Portālu, Tu un es zinu, ka tu vari, mēs to darījām kad es vēl biju kopā ar tevi uz zemes. Es tev esmu rādījis nākotni, tu esi tajā dalījusies ar draugiem, tas viss ir pierādījies, īstenojies. Tu mana mīļā, pieredzēji vairāk kā vienu Portālu, būs vēl daudzi citi... Pirms cilvēce tika izfiltrēta, cilvēki spēja ceļot, pārvietot smagus objektus kā Stounhendža, celt piramīdas, radīt tādus brīnumus kā Ņūgreindža. Pavisam drīz cilvēce atjaunos sevī šīs spējas. Cilvēki atkal iemācīsies kontrolēt savu ķermeni ar prāta un Dvēseles apziņas palīdzību, viss tiks atjaunots. Ikviens jūs esat smalka Gaismas Būtne, bēdīgi, ka jūs salauza tādi, kas iedomājās, ka var jūs pārvaldīt. Cilvēce mostas, mana mīļā, atceries seansu, kurā stāstīju tev par Deividu Aiku (David Icke), kurš uzrakstījis grāmatu, kas būtu jāizlasa visiem, lūdzu, uzraksti sīkāku informāciju par šo nozīmīgo darbu, tas sniegs pierādījumus visam manis teiktajam. Tam ir pienācis īstais laiks un atbalsts. Kad biju vēl uz Zemes, es muļķīgi klausījos tajos, kuri noliedza Deividu Aiku, ieteica to neņemt nopietni, arī šobrīd ir tādi, kuri turpina noliegt Aiku, jo viņš atklāj patiesību. Šis jums visiem ir lēmumu laiks, jūs tagad atrodaties krustcelēs.


Deivida Aika grāmata: CILVĒKU RASE, Piecelieties, Lauva ir modies (David Icke: HUMAN RACE, Get off your Knees, The Lyon Sleeps no more). Viņš atklāj un paceļ gaismā manipulācijas, kas veiktas ar cilvēku rasi un Realitātes patieso Dabu pilnīgi jaunas sapratnes līmeņos. Paldies, mīļā, jums priekšā stāv interesanti laiki, tiem varam ticēt. Patiesību nenoslēpt no cilvēces, tā tikusi slēpta jau pārāk ilgi un cilvēce tādēļ ir cietusi.

Vēlreiz, es vēlos pateikt paldies visiem, kas strādā lai nestu Apgaismību visam, vienalga kādā veidā, jūs visi esat svarīgi notiekošajā shēmā. Aiks jautā: „Vai mēs atmodināsim savas patiesās spējas un vienreizīgumu kā Bezgalīga apziņa.”??? Izvēle ir jūsu.

Tik daudz kas ir jāpārdomā, bet es iedrošinu tevi ar pilnu pārliecību un panākumiem atklāt patiesību. Šis ir svarīgs gads, pieņem jebkāda veida palīdzību, tu nes smagu nastu, mīļā. Es palieku vienmēr tavs uzticīgais vīrs, Montī.Transkripcija

Kāda no pirmajām komunikācijām ar Montī

Montī: Murdoņa
Vīrs: Dievs svētī tevi.
Montī: Vieglāk … vieglāk …
Vīrs: Mazliet vieglāk, šajā reizē, tas ir.
Montī: Jā.
Vīrs: Labi, labi darīts.
Montī: …kad …man sieva nav klāt.
Vīrs: Tas ir mazliet vieglāk, vai ne?
Montī: Man … man nebija ne jausmas … kam … gariem … jāiziet …
cauri … lai kontaktētos.
Vīrs: Esmu pārliecināts, ka tas ir ļoti grūti.
Montī: Piekrītu.
Man ir … problēmas … ja spētu runāt visā balsī … un man … ir apziņa … ka es … neskanu … kā vajag.
Vīrs: Mēs varam saprast tavus vārdus. Tas ir pats svarīgākais.
Montī: Ar to nepietiks … maniem … iepriekšējiem kolēģiem.
Vīrs: Mēs saprotam.
Montī: Ja kāds zinātu … pietiekoši … [neskaidrs teksts] … es esmu nācis
... runāt ar jums … par manu darbu.
Vīrs: Paldies.
Montī: Es … apbrīnoju Veroniku.
Jūs saprotat.
Vīrs: Mēs, protams. Esmu pārliecināts, tas ir abpusēji.
Montī: Viņa … bija, klusa … vienkārša, gaisma … manā dzīvē … un … virzīja mani... izdarīt darbu, ko es … nekad nebūtu paveicis …. bez viņas.
Es esmu … satraucies … par faktu, ka … pierādījums, ko varu tev dot ... ir tik ierobežots … un man … ir ... patiešām ... jākontaktējas ... vislabākajā iespējamajā veidā.
Es zinu … [neskaidra frāze] … caur zinātniskajām … aprindām … tiek
veikti ļoti reāli testi … un pētījumi … kas tikai varētu būt … pieņemti bez izsmiekla … ja tie tiek … pabeigti … visstingrākajā … uzraudzībā
… kas pilnīgi … iznīcinās skeptiķu argumentus.
Mana mīļā sieva … nevar to izdarīt.
Viņai nav … tehnisko zināšanu … lai gan viņai ir kvēle … lai gan viņai ir pārliecība.
Tomēr … par spīti viņas temperamentam … citi skeptiķi … un
mani kolēģi … atļausies mazgāt ar viņu grīdu … un es …
nevēlos lai viņa … pievienotos man, pagaidām … Viņa nav vesela … daudz kas nav kārtībā … fiziski … viņa nav jauns skuķis.
Tas mani satrauc par visu vairāk.
Viņa var pasniegt pierādījumus kā atraitne … bet nevar pasniegt pierādījumus … kā zinātnieks. Jo viņa tāda nav.
Esmu sapratis … ka tu nevari būt … par kādu citu … un man ir vienalga … par politiskajiem aspektiem … un augstprātību
kas eksistē … šajā …izpētes sfērā … Man ir vienalga tagad ... vai zem tiem atrodas mans vārds ... vai jebkādos citos datos.
Kas skar mani par visu vairāk … ir tas, ka viss darbs un izpēte
… viss, ko esmu padarījis … manā laikā uz zemes … tiks izlietots, tiks spekulēts…
Jo es zinu … ka manis uzkrātā informācija … pēc ļoti pārdomātas izpētes … ir ļoti svarīga … un ja vien kāds … to var pasniegt veidā … līdzīgā man … ar labām spējām … loģisko analīzi … bet arī … ar skaidru prātu …
Tas viss ir svarīgi.
Darbs, ko mana sieva … vēlas paveikt … ir jāuzskata … par …
rīcības veidu … citām atstātām sievām … un vīriem
… un, protams, visiem tiem … kas uztraucas … un jautā, kur … viņu … zaudētā ģimene palikusi.
Tas prasīja … brīdi … Deividam un man … lai pārliecinātos … par izdzīvošanas realitāti.
Fenomens … ko esmu iegrāmatojis …vairāk kā 45 gadus … ir pamatīgs uzkrājums.
To nedrīkst pazaudēt.
Augsta skaļa skaņa mikrofonā.
Montī: Atvainojos.
Ja tikai jūs zinātu … pašu problēmas sakni … ko redzam no šejienes …
runājot ar jums … tad … muļķīgie pētnieki … zinātu nevis kā … uzkurināt jautājumus … un apjēgtu … to, ko viņu palīgi dara … visu iespējamo … un bez atpakaļ sapratnes … man jāsaka …
ka … komunikācija … ir laba … kā instruments … ar kuru … jūs varat strādāt.
Te … šeit ir neaptverama enerģija … un tā tiek virzīta … noteiktā smalkā ceļā.
Tas ir … jauki … te … ar jums.
Vīrs: Paldies.
Montī: Diezgan jauki!
Vīrs: Jauki, ka esi ar mums.
Montī: Es esmu tīkla daļa ... es varētu atkal saistīties ... ja varētu.
Vīrs: Labi.
Klausītāji: Tas būtu brīnišķīgi, paldies.
Vīrs: Dieva svētība, Montī.
Klausītāji: Dievs tevi svētī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/