Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 26. jūlijs

26.jūlijs/ 2010

Montague Keen: 26.jūlijs/ 2010


„Tikai mazie noslēpumi ir jāsargā: lielos slepenībā glabā sabiedrības neticība”


- Maršals Makluhāns- Marshal Mc LuhanŠīs rindas man šorīt atsūtīja kāda sieviete no Vašingtonas, tās pasaka patiesību.

Paldies, Betsija


Cilvēkiem, mostoties no neziņas stāvokļa, kurā tie ilgstoši dzīvojuši, un sākot saskatīt tās manipulācijas, kurām tie bijuši spiesti un ticējuši, viņu atmoda tikai spēcinās un kļūst ar dienu jo acīm redzamāka. Jā, tas ir šoks- pieņemt to, ka viss, kam esat ticējuši un uzticējušies, tas viss nav balstīts uz patiesību. Grūti pieņemt un atzīt, ka esat bijuši tik klaju melu un patiesības sagrozījumu sastāvdaļa. Nevienam netīk atzīt, ka tas ticis izmantots un krāpts. Nu ir laiks visam slēptajam nākt gaismā, neesmu vienīgais Gars, kurš to saka, paskatieties visās citās mājas lapās, kas kontaktējas ar Garu, jūs tiekat vesti pretim Patiesībai. Gaisma un Patiesība atrodas konfrontācijā ar Tumsu, Korupciju un pagrimumu, tumšie lieto katru pieejamo līdzekli, lai novirzītu jūsu prātus no notiekošā, vecais Globālās Sasilšanas cietais rieksts atkal tiek pamests gaisā, lai liktu jums justies vainīgiem un jūs labprātīgi piekristu lielākas kontroles un nodokļu ieviešanai. Cik reizes jums jāatgādina- neviens cilvēks uz Zemes nevar kontrolēt vai pat tikai mainīt vienu jotu jeb mazumiņu no tā, kas notiek DABĪGI un ir paredzēts notikt, tāpat kā nakts seko dienai, gadalaiki mainās, tie ir notikumi, kuriem ir jānotiek; notiekošās pārmaiņas ir daļa no ieprogrammētajām obligātajām pārmaiņām, Cilvēks var ‘izstiepties vai sarauties’- nekas nemainīsies. Mostieties, nekļūstiet par upuri šīm manipulācijām.

Arvien vairāk cilvēku sāk apjaust, ka esat Mūžīgā Apziņa, vienīgais jums vajadzīgais ierocis ir Patiesība. Kā uzsver Deivids Aiks- jūs pārveidojat savu Cietumu par Paradīzi, kā tas arī bija iecerēts. Atrodiet sevī spēku, atbalstiet tos, kas runā jūsu vārdā, apmeklējiet viņu Uzstāšanās, Konferences, Patiesības Kustības ir domātas jums, jūs to esat parādā paši sev un nākotnes paaudzēm, lai pārmaiņas un pāreja uz Augstāku Enerģiju Līmeni notiktu mazāk traumējošā veidā, lai gan ļaunie spēki darīs visu pretējo. Jā, Tumsas puse cenšas iegalvot gan sev, gan citiem, ka vienīgie spēj valdīt un atrasties pie varas, skumji, bet daudzi tam notic. Paņemiet un pieprasiet atpakaļ tās savas tiesības, kas jums tika dotas kā Dieva bērniem. Pašreizējās Enerģētiskās Pārmaiņas tikai veicinās šādas iespējas, tā ir jūsu iespēja atvērties tam, kas esat patiesībā un kādēļ šobrīd atrodaties te uz Zemes. Ziniet, ka dzīvojat vienā no svarīgākajiem brīžiem te uz Zemes, visā Zemes eksistencē. Tie, kas domā, ka labāk turēt acis ciet, nelīst ārā un neriskēt, lai būtu „drošībā”, tos sagaida rūgta atmoda. Tumsas pusei ir plāni, viņiem ir vajadzīgi vergi šo plānu īstenošanai, viņiem nav cieņas pret jums, jūs tiem esat lielgabalu gaļa. Tie turpinās saindēt gaisu, ko elpojat, pārtiku, ko ēdat, ūdeni, ko dzerat līdz kļūsiet par viņiem noderīgiem un paklausīgiem zombijiem. Gaisma un Mīlestība ir tepat, nav nekādas vajadzības baidīties, nezināt, slimot vai karot, jūs varat radīt Pasauli, kurā tumšajiem nav vietas, tā ir jūsu izvēle, šī ir jūsu iespēja mainīt Pasauli. Mēs, kas atrodamies garā, sakām paldies visiem tiem, kas velta savas dzīves sniedzot šīs vēstis cilvēcei, tā var ‘ielaist’ Gaismu pat vistumšākajās sirdīs. Jūs esat īstie līderi, kas palīdz radīt labāku pasauli visai cilvēcei. Mīlestība un tikai Mīlestība virzīs jūs uz priekšu, mana sieva un es, mēs strādājam abās dzīves pusēs, lai īstenotu šīs pārmaiņas dzīvē.

Pacelieties virs cilvēku radītajām atšķirībām, kas mākslīgi izveidotas tikai tāpēc lai Šķeltu un Valdītu. Saskatiet tā sauktos „cilvēka radītos nelaimes gadījumus un katastrofas”, kādas tās ir patiesībā, kāds ir to patiesais mērķis, saskatiet to situācijas īstenību, kurā atrodaties, tad pēkšņi pār jums atausīs apskaidrība un jūs brīnīsities kā varējāt nepamanīt un noticēt tik klajiem un acīm redzamiem meliem. Kad esat modušies, tad šādi meli uz jums vairs neiedarbosies. Vērojiet cilvēkus, kuriem jums vajadzētu uzticēties, skatieties nevis uz viņu vārdiem, bet darbiem, pienācis laiks visu izvērtēt un pārskatīt. Ieskatieties viņiem acīs, acis ir Dvēseles spoguļi, acis, kurās nav Dvēseles satumst, tur parādās kas līdzīgs melniem caurumiem, kas izstaro tumsu. Pilnīgi katrai Zemes Dvēselei ir savs Sargs, Eņģelis, kas to vada un atbalsta, neignorējiet tos, tie nevar iejaukties jūsu dzīvēs, tos ir jālūdz palīdzēt un vadīt jūs dzīves ceļā. Kad nonācu Garā, man bija jārunā un jālūdz Veronikas Sargam- Albertam, vai es varu turpināt strādāt ar viņu, un viņš deva savu svētību mūsu darbam.

Veronika, mana mīļā, tu pēdējā laikā ļoti smagi strādā, esi uzņēmusies smagu nastu; es apsolu, Patiesība uzvarēs, skaties uz visām tām brīnišķīgajām dvēselēm tik daudzās pasaules valstīs, kas iet šo ceļu kopā ar tevi. Gaismas Cilvēki sanāk kopā, tiek pārvarētas valodu barjeras un nacionālās iezīmes, Patiesība visus satuvina, notiek īsta atmoda.

Lūdzu, velti laiku sev, tev vajadzīga atpūta. Visu, ko dari, to dari tikai man, tu teici, ka turpināsi manu darbu, tava mīlestība un atdeve ir apliecinājums tam, ko spēj patiesa mīlestība. Esmu ļoti lepns būt par tavu apbrīnojošo Vīru, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation


Tulkotājs: Mara

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/


svētdiena, 2010. gada 25. jūlijs

Deivids Aiks - Patiesības vibrācijas

Deivids Aiks - Patiesības vibrācijas


Deividam Aikam ir steidzama vēsts pasaulei! D.Aiks ievietojis video savā mājas lapā, šis video satur svarīgu informāciju ar kuru Deivids vēlas dalīties.

Video apskatāms te: http://www.davidicke.com/headlines/36696-david-icke-the-truth-vibrations un šeit varat izlasīt tā tulkojumu latviešu valodā:

Pirms 20 gadiem, viena no pirmajām lietām ar kurām sastapos pēc ekstrasensa apmeklējuma, bija tēma par tuvojošos vibrāciju maiņu, kas modinātu cilvēci no komas, no snaudošā stāvokļa. Otra lieta- šīs enerģētiskās izmaiņas gatavojās pacelt virspusē visu agrāk no cilvēces slēpto. Tajā laikā tam visam nebija ne mazāko pazīmju, bet šis temats bija tik spēcīgs, ka es nosaucu šo enerģētisko stāvokli par patiesības vibrācijām. Faktiski, manas pirmās grāmatas, kuru uzrakstīju pats pēc savas atmodas vai prāta eksplozijas, nosaukums bija „Patiesības vibrācijas”, kuras pieredzēju pats pēc šīm enerģētiskajām pārmaiņām. Tas bija 20 gadus atpakaļ, tieši pašā sākumā. Bet, ritot šiem 20 gadiem, esmu redzējis kā patiesības vibrācijas ar katru gadu demonstratīvi pieaugošā progresijā atmodina aizvien vairāk, vairāk un vairāk cilvēku daudz plašākai sevis uztveres izpausmei šajā pasaulē.

Tas notiek, un tas notiek arvien ātrāk un ātrāk, un, atskatoties atpakaļ uz to ko zinājām un jutām par notiekošo pasaulē- manipulācijām un visām aizkulisēm, tātad, salīdzinot to, ko mēs zinājām 20 gadus atpakaļ un to, ko zinām tagad, to ko mēs uzzinām ar katru jaunu stundu, dienu, nedēļu- viss, kas bijis apslēpts, tiks pacelts virspusē. To es stāstīju pirms 20 gadiem un tas notiek! Es iesaku cilvēkiem pievērst uzmanību savām sajūtām, kad viņi domā par to, kam mēs šobrīd ejam cauri, saprotot, ka runa būtībā ir par vibrācijām, kas izplūst no melnajiem caurumiem, kuri šobrīd atrodas ļoti spēcīgu vibrāciju izmaiņu procesā, jo mēs atrodamies lūzuma punktā starp to, kas bija- apspiesto un ierobežoto. Šai enerģijai mainoties, tā piesaista citādu fotonu informāciju no Saulēm, šajā gadījumā no mūsu Saules, un tie cilvēki, kas ir atvērti jaunajam, sāk dekodēt- atšifrēt citāda veida informāciju. Savukārt, tā izmainās viņu uztvere, jo mēs ieejam citā ērā. Ja ievadiet informāciju diskā, tad tā parādīsies arī uz ekrāna. Bet, ja nomainīsiet informāciju diskā, tad mainīsies informācija arī uz ekrāna. Jums ir tikai jānomaina pamatinformācija, un mainīsies uz ekrāna projicētais. Un šobrīd ar mums notiek tieši tāpat- mēs pieredzam spēcīgas enerģētiskas pārmaiņas un aizvien tālāk ieejam jaunajā harmonijas, mīlestības, sapratnes un apziņas ērā; mēs ieejam vietā, ko cilvēki sauc par utopiju.

Par to esmu rakstījis savā grāmatā un par to esmu runājis gadiem ilgi, tā nav nekāda nejaušība, ka valdošā sistēma uzgrūž mums visu iespējamo. Sistēma grib ievietot mikroshēmas jau cilvēkiem piedzimstot, grib inficēt ar ķīmiski saindētu pārtiku un ar visapkārt radītu elektromagnētisku mikroviļņu jezgu, kas kopumā uz mums iedarbotos elektroķīmiski. Un ja tas mūs izsit no līdzsvara fiziski, tad arī mūsu vibrācijas ir nelīdzsvarotas. Tie vēlas aizvien lielāku kontroli, varu un uzraudzību pār mums. Īpašā uzraudzībā neatrodas visi iedzīvotāji, bet tie, kuri „mostas”, izprot notiekošo un varētu būt traucēklis. Un šobrīd tie uz mums iedarbojas ar ģenētiski modificētu pārtiku; kāds gan tam būtu nolūks? Ģenētiski modificēt mūs!

Visa notiekošā jēga ir censties samazināt vibrāciju maiņas un apturēt šo vibrāciju iedarbību uz cilvēci, jo tā varētu atmodināt cilvēci jaunai uztverei un līdz ar to valdošā sistēma tiktu sagrauta, jo cilvēces turēšana neziņā ir viņu panākumu atslēga. Tiklīdz sākam apjaust patiesību par to, kas esam – nevis Deivids Aiks vai Ētela Džonsa, bet bezgalīga apziņa- dvēsele, kas gūst pieredzi kā Deivids Aiks vai Ētela Džonsa – pēkšņi spēku samēri iespaidīgi mainās!

Tie izmisīgi baidās no šīs cilvēku atklāsmes. Tam enerģētiskās informācijas laikmetam, uz kura balstījās un tika attīstīta valdošā sistēma, ir jāsalauž virskārta, lai kļūtu redzama patiesība. Bet tas tiek kontrolēts, mākslīgi cildināts, lai to saglabātu. Tie vēlas saglabāt pārākuma kontroli. Un neviens neapstrīd, neviens neiejaucas, kas tas par gardu kumosu! Tāpēc, ka cilvēki mostas, sāk saskatīt tuvojošos laikmeta maiņu un pamana šīs valdošās sistēmas trūkumus, par katru cenu valdošā sistēma cenšas saglabāt un kavēt apziņas paplašināšanos. Bet tas neizdodas. Neizdodas. Tagad mēs atrodamies lūzuma punktā, jo šī sistēma pamazām izgaist, bet tā visiem spēkiem cenšas noturēties. Jaunais pietuvojas ar katru dienu, katru stundu, tas pārveidos šo realitāti no cietuma par paradīzi, un mēs pieredzēsim valdošās sistēmas sabrukumu.

Ar to es gribu teikt, ka melnie caurumi vibrē kādā noteiktā frekvencē. Šīs realitātes pamata frekvencē. Un šī frekvence piesaista Saules fotonu informāciju, kuru mēs tad atkodējam savā realitātē par pamata vibrāciju līmeņa viļņu formām, par metafiziskām vienībām, kas pašas sevi izpauž fotonu izpildījumā- informācijā. Un tad caur vibrācijām, piecām maņām, elektrisko un digitālo viļņu palīdzību mēs iegūstam informāciju.

Un cilvēki var izvēlēties palikt šajā laikmetā, kurš šobrīd mirst un tā enerģētiskā uzbūve tiek demontēta. Kad tas notiks, tad izgaisīs arī hologrāfiskās izpausmes. Tāpat kā izslēdzot vadības sistēmas bloku- izdziest ekrāns. Un to paveic vibrāciju maiņas. Cilvēki ir izmisumā, sakot:” Mēs tiekam kontrolēti. Mums nav izredžu.” Bet mēs varam padarīt šīs pārmaiņas vieglākas un mazāk traumējošas, ja vien paši gribam izkļūt no šīs bezcerības un pieceļamies kājās, sākot apjēgt sevi un kļūt par jauno enerģētisko pārmaiņu nesējiem šajā hologrāfiskajā realitātē. Un jo vairāk cilvēku tā rīkosies, jo izturīgāki tie kļūs un būs vairāk sagatavoti valdošās sistēmas sabrukumam. Lai arī pagaidām šķiet, ka nav redzamu pārmaiņu, un tuvākajos gados nekas nevarētu mainīties, bet pārmaiņas nāks ar pēkšņu blīkšķi, jo valdošās sistēmas enerģētiskā struktūra ir sairusi. Šī ir laikmetu maiņa, būtu labāk, ja valdošie sāktu pierast pie domas, ka visā pilnībā vairs nav situācijas noteicēji. Tā lūk, zēni!

Website: Davidicke.com

Translation: Mara

otrdiena, 2010. gada 20. jūlijs

18.jūlijs/ 2010

Kādēļ gan jūsu Prese un TV ignorē citplanētiešu apmeklējumus, kādēļ tie vēlas paturēt jūs neziņā?

Tiem, kas sevi uzskata par cilvēku būtnēm un negodīgi nopirkuši Varu un kontroli, tiem neveiksies.

Lūdzu, atbalstiet manu sievu tajā ceļā, kas nes patiesību un harmoniju visiem.


Montague Keen: 18.jūlijs/ 2010Pēdējā laikā jums ir pieejamas daudzas NLO fotogrāfijas un video klipi, kas apstiprina stāstīto. Kādēļ gan jūsu Prese un TV ignorē citplanētiešu apmeklējumus, kādēļ tie vēlas paturēt jūs neziņā? Veronika, tev bijusi izdevība gan Amerikā, gan Anglijā daudz laika pavadīt kopā ar Dr. Džonu Maku (Dr. John Mack) un tādēļ tev nav nekādu šķēršļu pieņemt citu planētu un tur dzīvojošu augsti attīstītu būtņu esamību. Patiesību nevar noturēt, visās jūsu pasaules malās cilvēki par to runā un ieklausās patiesības vārdos. Notiek Lielā Atmoda, tā ir iekalta akmenī, to nevar apturēt pilnīgi nekādi spēki. Tie, kas patiesi strādā cilvēces labumam, dara to nesavtīgi, ar atdevi, negaidot nekādu samaksu, Viņus piesaista Patiesība. Patiesība, kas tikusi slēpta no jums visos līmeņos, lai tikai varētu turpināties kontrole pār jums. Tiem, kas sevi uzskata par cilvēku būtnēm un negodīgi nopirkuši Varu un kontroli, tiem neveiksies. Planēta Zeme nekad nav bijusi un nekad tiem nepiederēs. Tie izmanto ikvienu zemisku līdzekli, lai radītu BAILES, ar mērķi- gūt cilvēku uzticību- un lai cilvēki tos „aizsargātu”, lai gan viņu aizsargāšana ir pēdējā darāmā lieta. Pavisam drīz viņu velnišķie plāni atklāsies visiem.

Aizkars ir pacelts, meklējošajiem ir tikai vērīgi jāskatās, jāmeklē pašiem sevi, nekad nav bijis tiek viegli to izdarīt. Daudzi jauni cilvēki savu studiju laikā iesaistās šaubīgās organizācijās, tos ievelk un rezultātā piesien korumpētas organizācijas, jauniešiem iestāsta par lojalitātes nepieciešamību un liek piekrist un atbalstīt šo organizāciju darbību. Jaunībā nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus.

Mācieties visas lietas analizēt, ne visu pieņemt no pirmā skatiena. Jūsu maldinātāji ir labi apmācīti, viņu prakse ilgst gadsimtu garumos. Tiem sagatavota alternatīva „Patiesība” pilnīgi katrā jautājumā, daudzus cilvēkus tie ir pamanījušies pārliecināt un pakļaut. Jums visiem ticis melots. Visas uzskatu un ticības sistēmas par jūsu dzīvi radītas tikai tādēļ, lai kontrolētu un noturētu jūs pakļautībā. Manā pēdējā inkarnācijā man bija jābūt stipram un jāpaliek pie savas pārliecības, es neļāvu sevi ievilkt melīgajā kontroles sistēmā, es redzēju plašāku ainu, es biju pamodies. Vajadzīga drosme būt savādākam, es biju patiesības meklētājs, tagad cenšos atvērt jūs dzīves patiesībai. Jau tad zināju, ka rīkojos pareizi, es tagad nevarētu darīt savu darbu, ja būtu kļūdījies!!! Pietiek sevi maldināt, mostieties.

Veronika var apstiprināt- mūzikai bija liela ietekme manā dzīvē, mēs to izbaudījām, tā veldzē Dvēseli, tāpēc tā vietā lai skatītos bezjēdzīgās TV programmas, klausieties mūziku. Vērojiet sev apkārt koku un puķu skaistumu, daba ir vislabākais palīgs saskarsmei ar savu augstāko es, jūsu patieso Būtību. Atbrīvojiet savu prātu no tām saitēm, kurās neapzināti paši esat sevi sasējuši. Jūs esat brīva Būtne, nevienam jūs nepiederat, neļaujiet sevi kontrolēt. Ļaujiet jūsu dzīvē ienākt Mīlestībai un jutīsities piepildīts. Jūs vada Mīlestība, nevis bailes, Mīlestības Spēks un Vara ir tik liela, tā padara iespējamu visu.

Nākotnē skatieties ar cerībām, nevis bailēm, patiesība jūs atbrīvos. Mēs, kas atrodamies šīs puses tīklā, vadām cilvēkus, lai tie uzzinātu patieso būtību un mērķi atrasties te uz planētas Zeme Lielo Pārmaiņu laikā. Mēs sevi atklāsim tad, kad būs pienācis laiks.

Lūdzu, atbalstiet manu sievu tajā ceļā, kas nes patiesību un harmoniju visiem. Šajā pārmaiņu gadā tiks atklātas daudzas Patiesības, vienmēr esmu bijis vārda cilvēks- nekas nav mainījies.

Mana mīlestība, vienmēr esmu ar tevi, es turpināšu tev to pierādīt, mēs nekad nešķirsimies. Vienmēr palikšu tavs apbrīnojošais vīrs, Montī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

pirmdiena, 2010. gada 12. jūlijs

11.jūlijs/2010

Montague Keen: 11.jūlijs/2010


Ar skumjām mēs vērojam jūsu Pasaules ātro tuvošanos nelaimei. Es jums saku, jums ir iespējas kļūt Brīviem un Vareniem, mīlošiem un viediem. Pieprasiet atpakaļ jūsu Spēku kā Visuma Shēmas kop- radītāji, lietojiet to tagad, kad tik daudz kas ir jālīdzsvaro. Patlaban atrodaties grūtā situācijā, jo daudzus gadu tūkstošus jūsu planēta bijusi pakļauta aplenkumam. Noslēdzies aplenkuma laiks, tiek gaidīts laiks, kas piesaukts Bībelē. Tas ir laiks, kad atvērsies Planētas Zvaigžņu Vārti. TAGAD IR TAS LAIKS. Tumsas spēki darījuši visu, lai cilvēcē radītu bezspēcības sajūtu, jūs piespiedu kārtā jūtaties mazi; daudzi uzauguši ar ticību, kas iestāstījusi, ka esat mazi, nenozīmīgi, jūs nevarat neko ietekmēt, ka viens cilvēks neko nenozīmē un nevar ietekmēt notiekošo. Kad atverat sev paši sevi, to, kas patiesībā esat, to, ka esat visa lielā daļa, tad apjautīsit, ka varat daudz ko mainīt.

Apziņu neveido smadzeņu funkcijas, tā neapstājas nomirstot. Zinātnieki iemūžina šo mītu, lai jūs maldinātu un tādējādi kontrolētu. Jūs atbrīvos Mīlestība un Patiesība, tik daudzi ir pieķērušies ārējai personībai, tie turpina sevi muļķot ar sajūtām par piepildījumu un visa materiālā pārpilnību. Vienmēr piesargieties no cilvēkiem, kuru vienīgais mērķis un nodoms uz zemes ir dominēt un valdīt par katru cenu. Vai atceraties romiešu impēriju un britu impēriju, kur tās ir tagad? Cilvēki var pateikt valdošajam spēkam NĒ. Tumsa vienmēr zaudēs nostājoties pretim Gaismai.

Mēs savā dzīves pusē esam atvēruši Portālu, lai palīdzētu tiem, kas vēlas atvērties Gaismai. Tie, kuri izvēlas iet lejup pa Tumsas Ceļu, sastapsies ar grūtībām un sāpēm, jo kļūs par Tumšo vergiem. Korupcija kļūst aizvien acīm redzamāka, tumšie pat necenšas to apslēpt. Centieties apņemt slikto ar labo, dažas jūsu pasaules daļas atrodas uz robežas ar nelaimi un postu, lūdzu, sūtiet tām Gaismu un Mīlestību.

Mēs tev teicām, mana mīļā, ka vēl būs daudzas katastrofas, pavisam drīz būs Dabas Katastrofa, nevis cilvēku radīta nelaime, ļoti daudzi vēl nespēj tās atšķirt, cilvēki nespēj noticēt, ka daži var būt tik ļauni, bet šos dažus vada nauda un vara, viņu alkatībai nav robežu.

Tev un taviem draugiem šī bija ļoti interesanta nedēļas nogale, mēs vadījām šos notikumus. Tagad zini visu par to, kas notika pirms 30 gadiem un nekas nenotiek tāpat vien. Tu domāji, ka tā bija svarīga un nozīmīga draudzība, bet tagad zini tās patiesos iemeslus, jā, bija jāpaiet ilgam laikam, bet laiks neeksistē šajā dzīves pusē. Uztraukumam nav pamata, tev apkārt atrodas un tiek sūtīti pareizie cilvēki. Tev ir draugi visās dzīves jomās, kuri tieši tāpat vēlas atbrīvot cilvēci no saitēm, kurās tā dzīvo. Ikvienam un katram ir dota iespēja mainīt Pasauli, jums tikai ir vajadzīga vēlēšanās to darīt. Izvirziet par saviem mērķiem Mīlestību un Harmoniju, tad apstāsies nogalināšana, nebūs iemesla kariem. Pavērojiet tos, kas gūst ienākumus no kara, viņu atrunas, tās arī ir atbilde.

Mīliet savus ienaidniekus, dariet labu tiem, kas jūs ienīst, svētījiet tos, kuri sāpina, lūdziet par tiem, kuri jūs vajā un jūs tos atbruņosiet, tiem nekad vairs nebūs varas pār jums. Tu, mana mīļā, nekad neesi tērējusi enerģiju tiem, kuri centušies izpostīt tevi un mūsu mīlestību.


Šonedēļ ļoti smagi strādāji, tas gan ir atnesis abās dzīves pusēs lielu prieku. Mūsu īstais darbs iesācies tikai tagad. Mana mīlestība un apbrīns- tev, es esmu tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on