Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 27. septembris

26.septembris/2010

tā nav nejaušība, ka tam pievērsta mūsu uzmanība, pienācis laiks mosties.Montgue keen:Svētdiena, 26.septembris/2010Kā jau tev norādīju, tad temperatūra nu ir sacēlusies līdz augstākajam punktam, viss ir gatavs izvirdumam. Ārā nāks visi netīrumi un tos arī redzēs visi. Tā jūs atbrīvosieties no SLIKTĀ, ĻAUNĀ, KORUMPĒTĀ, sāksies šķirošana. Neraizējies, viss būs kārtībā. Tas ir viņu pēdējais izmisīgais mēģinājums radīt bailes un noturēties pie varas, tie ir iztērējuši daudz naudas, lai apmuļķotu jaunus cilvēkus, kuri par attiecīgu samaksu tālāk baidīs citas Valstis bez mazākā iemesla tādai rīcībai, jūsu TV un Laikraksti taisa sensācijas, darīts tiek viss, lai radītu bailes. Kā jūs domājat, no kurienes nāk šī nauda, tā nenāk no ārzemēm kā jums to saka. Ļaunuma Kabala iedrošina un dod naudu, kā arī nodrošina ar ieročiem visas šādas disidentu grupas. Viņi pavisam noteikti nevēlas mieru, ja būtu miers, tad tie zaudētu savu varu. Tie ir devuši naudu katra konflikta radīšanā, pie tam abām pusēm. Tikai tādēļ, ka cilvēki tagad mostas, tumšie izmisīgi meklē konfliktus, kurus varētu atbalstīt, jo pie varas spēj noturēties tikai caur bailēm. Ieklausies vēlreiz Dr.Džona Maka teiktajā, kad viņš izklāsta to kā tiek lietotas bailes, lai saglabātu varu un kontroli. Ikviens „tā sauktais uzbrukums” bijis finansēts un pašu organizēts un vadīts. Vai jums ir ienaidnieki, jā, jums ir, un tie ir cilvēki, kas tur naudas makus, tie ir tie paši, kuri kontrolē jūsu Valdības. Brīdī, kad saprotat šo lietu, tajā momentā zūd viņu spēks un spēlīte ir beigusies. Palasi, ko Bobs Douvings ex- ilumināts saka (tas atrodams mūsu mājas lapā), tā nav nejaušība, ka tam pievērsta mūsu uzmanība, pienācis laiks mosties. Saņemiet drosmi, atklājiet patiesību, tajā brīdī, kad pateiksiet „pietiek, vairs nē”, tad sākat iet uz priekšu nākotnē, kurā vairs visu nekontrolē nauda. Jums atklāsies patiesība par jūsu Vēsturi, Reliģijām, Pasaule tiks atvērta visiem.


Mēs redzējām tavu sajūsmu, kad tu pētīji Maikla Tsariona (Michael Tsarion), jauna cilvēka ceļu pretim patiesībai. Jau tiku teicis, ka simpātiju iemesls ir apstāklis, ka arī viņš ir ļoti veca Dvēsele un tas ir atcerēšanās gadījums ļoti dziļā līmenī, šis cilvēks tiek vadīts turp, ko tu „zini savā dvēselē” kā patiesību. Tev, mana mīļā, ir šī „zināšana”, to tev neiedeva augstskolas, kuras domā, ka māca Patiesību, bet tas ne tuvu nav tā. Es uzticējos tavai „zināšanai”, tā nāca no Dvēseles, kura nebija sabojāta ar izglītību, kas apzināti māca nepatiesu informāciju. Kad tu „zini”, tad tu zini nešauboties. Mani vecie kolēģi zināja tikai to ko bija izlasījuši grāmatās un tāpēc spēja dziedāt tikai vienu dziesmu. Tu un es, mana mīļā, dalījāmies zināšanās, mūs vadīja mūsu dvēseles nevis sabiedrība.


Kādreiz atpakaļ esmu tev izskaidrojis Prāta- Enerģiju un to, kā tā var savienoties ar Pasaules Režģi, tagad tev tam ir apstiprinājumi, tu atceries satriecošos pētījumus Karnakā, tagad viss savienojas. Mūsu dārza papuves līnijas savienoja mani ar Lielo Enerģētisko lauku, man patika tur sēdēt un domāt, tik daudz kas man atklājās, es jutu savienojumu ar visu kas ir. Tu mēdzi man atnest dzērienu un noliki man to blakus, mani netraucējot, jo zināji, ka manis tur nav. Jo vairāk jums kļūs pieejamas tāda veida zināšanas, jo vairāk sapratīsiet, ka ir pietiekoši daudz brīvas Enerģijas jums visiem, visai jūsu pasaulei, arī tas nav ticis jums stāstīts. Zinātnieki runās par to, ieklausieties viņos. Ļaunā Kabala tik daudz ir slēpusi, tie jūs padarījuši par vergiem, tie radīja ILŪZIJU, kurā esat iepīti. Kā jau esmu daudzas reizes teicis, tie ir kontrolējuši jūsu valdības, jūsu izglītības sistēmu, bankas, nekas nav atstāts neskarts, viss ticis rūpīgi plānots, viņu taustekļi plešas visur. Pienācis laiks MOSTIES, CELTIES AUGŠĀ, no visām pusēm jums tuvojas labi ļaudis, lai vestu jūs ārā no Tumsas. Neielaidiet savās dzīvēs bailes, ja tā notiek, tad atkal esat ievilkti ILŪZIJĀ. Jūs atkal savienosieties ar Dabu tad, kad atstāsiet trešās dimensijas Tumsu. Jums pavisam drīz jāpieredz milzīgas apziņas transformācijas. Tumsas vara jūsu pasaulē beidzas, ejiet ar prieku sirdīs, apskaujiet Gaismu.


Kā es vēlētos būt tev blakus šajos laikos, kad viss atklājas, informācija vienkārši plūst pie tevis, jā, tas ir aizraujoši, bet šad un tad tomēr ir arī jāatpūšas, citādi vari sevi pārpūlēt, Veronika, tu kļūsti aizvien līdzīgāka man.! Paldies, mana mīļā, tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī


Tulkotājs: Mara

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

0

pirmdiena, 2010. gada 6. septembris

5.septembris/2010
J
ūsu pasaule atrodas pārveidē, veiciniet tās pilnīgu transformāciju, Mieru un Taisnību visiem.

Tikai tie, kas nāk no Gaismas ies tālāk, beidzot jūs būsiet kā viens ar Visumu, Mieru.


Montague Keen: 5.septembris/2010Cilvēce gatavojas uzņemt daudz jauna par realitāti, kurā dzīvojat, cilvēce sāk atpazīt iekšējo Gaismu, kas pievelk kādiem īpašiem dzīves notikumiem, jūs sākat „atpazīt” viens otru. Tā kā tuvojaties pilnas apziņas atgūšanai, atkal no jauna visa jūsu būtība ienāk jūsu dzīvēs, brīva no aizspriedumiem. Viss tiek pārdomāts vēl vienu reizi, esat aizmirsuši par domas spēku. Mēs abi ar tevi varējām pievienoties mūsu iepriekšējām dzīvēm, mēs to pārrunājam, mēs esam bijuši kopā vairākās iepriekšējās dzīvēs. Patiesību nekas vairs nespēs apspiest. Atcerieties, ka jums būs jāpielāgojas jūsu DNS/RNS izmaiņām, jo jūsu ķermeņos ieplūst pavisam jaunas enerģijas. Būs tādi cilvēki, kuri rādīs ceļu un vedīs jūs uz pilnas apziņas sasniegšanu, ieklausieties viņu teiktajā, tie ir īpaši izvēlēti, lai vestu jūs uz jauno realitāti.


Bēdīgi, ka ir arī tādi „tukšie trauki”, kas ieslēgti Reliģijas, Statusa un Izglītības žņaugos jau kopš dzimšanas. Jūs esat ieprogrammēti tā darīt, tikai daži domā ar savu galvu kā to darīju es jau no 12 gadu vecuma. Tie, kas strādā Gaismā, šobrīd iziet cauri grūtiem laikiem, jo Tumsas Kabala meklē visus iespējamos uzbrukuma veidus, domājot, ka spēs apstādināt apgaismotos. Pavisam drīz nāksiet sastapties ar faktu, ka viņu kontroles dienas pār planētu, ir beigušās. Pieredzēsiet valdību maiņas un jūsu korumpētās finansu sistēmas pilnīgas transformācijas, gadu desmitu garumā bankas ir manipulējušas ar jūsu valdībām, tagad tās atrodas paniskā stāvoklī, bankas jau zina, ka tās zaudēs ne tikai Varu un Bagātības, bet, ļoti iespējams, arī savas dzīves. Karmas likums attiecas uz pilnīgi visiem, citiem ātrāk, citiem vēlāk; tiem, kuriem es diezgan muļķīgā kārtā uzticējos vēl atrazdamies uz Zemes, tas būtu jāņem vērā, viņu alkatības un iedomības laiki ir pagājuši.

„Morālā Visuma ARKA ir gara, bet tā aizved uz Patiesību”

Mārtiņš Luters KingsKompensācija ir neizbēgama.

Tev ir uzaicinājums doties uz Londonu un apmeklēt Deivida Aika lekciju, viņš patiešām iedvesmo, viņš saprot ar pilnu apziņu, tāds bija viņa dzīves ceļš, un tas nav bijis viegls. Tie, kas aizstāvējuši Patiesību, vienmēr visā cilvēces vēsturē ir cietuši. Tu izbaudīsi atmodā esošo Gaismas cilvēku brīnišķīgās enerģijas.

Tumsas Kabala cenšas sakūdīt vēl vienam karam, tie programmē noteiktus cilvēkus, kas sāk par to runāt intervijās un uzstāšanās reizēs, tie domā- ja pietiekoši bieži par to runās, tad cilvēki pieņems šo domu kā neizbēgamu, bet tas nenotiks, cilvēki ir nolēmuši nepieļaut Vairs Nekādas Nogalināšanas, tikai ieroču ražotāji to vēlas, tiem vienalga, kas tiek nogalināts, ja vien nāk nauda. Karu vairs nebūs, jūs ieiesiet Gaismā. Vairs nebūs nepamatotu nodokļu, kas piepilda baņķieru naudas koferus. Tie vairs nespēs lietot BAILES, lai kontrolētu masas, tie tiks atklāti.

Tu biji pārsteigta, kad saņēmi telefona zvanu no Austrālijas, no Džona Maka drauga, Džons gribēja, lai tu saproti, kādēļ viņam bija jādodas uz Londonu nomirt. Viņš centās dažādi to izskaidrot, bet saprata, ka tu īsti to neizproti, bet nu viss ir kārtībā. Viņam bija jāsavienojas ar tavu portālu, lai varētu turpināt savu darbu šajā dzīves pusē, joprojām nepagurstoši strādājot Patiesības labā. Tie, kas izlikās par Džona Maka palīgiem, pārzināja viņa dokumentus un pierakstus un izlikās par viņa draugiem, tiem pavisam drīz nāksies sastapties ar patiesību, Džonam ir savi plāni.

Jūsu pasaule atrodas pārveidē, veiciniet tās pilnīgu transformāciju, Mieru un Taisnību visiem. Jūs jau gandrīz esat atstājuši tumsas dimensiju, ar katru dienu Gaisma kļūst aizvien spēcīgāka. Izmantojiet šīs pārmaiņas, katrs solis jūs tuvina Gaismai. Tikai tie, kas nāk no Gaismas ies tālāk, beidzot jūs būsiet kā viens ar Visumu, Mieru.

Tev ir daudz lietu ko pārdomāt, pieņemt lēmumus, es tevi vadīšu. Lūdzu, atvēli sev laiku. Vienmēr esmu tev blakus, tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Tulkotājs: Mara

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/