Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2011. gada 28. marts

27 March 2011

Montekjū vēstījums svētdienai, 27.martam/2011

Zemes pārņemšanas plāni būs neveiksmīgi. Mēs esam vērojuši katru viņu kustību. Daudzos gadījumos esam spējuši novērst plānotas ļoti pamatīgas sagrāves. Viņu domāšanas veids ir absolūti citādāks nekā Zemes būtņu vairākuma uzskati. Lai pilnīgi saprastu viņu modus operandi (darbības modeli, veidu), es izvēlējos tajā piedzimt un izjust to no iekšienes. Es tajā biju, bet tam nepiederēju. Nav svarīgi, kādām metodēm tie centās man to uzspiest, es nekad to nespētu pieņemt. Tāds bija mans mērķis- gūt šādu pieredzi, bet nekad es nebiju daļa no tā. Apbēdinoši, bet tajā brīdī, kad pārgāju Garā, tas viss tika gāzts pār tevi, mana mīļā. Tu redzēji, cik tālu šādi cilvēki spēj aiziet, lai tikai iznīcinātu visu, ko nespēj kontrolēt un pārvaldīt. Neesiet aitu bars, neļaujiet novirzīt jūsu prātus no mērķa. Tiek darīts viss, lai jūs neredzētu, kas tie ir patiesībā. Neticiet TV vai laikrakstos teiktajam. Viņi visi ir marionetes, ko kontrolē daži indivīdi. Kabala sākusi dunkāt pati sevi, un viņi paši tic savai propagandai. Dievs nekad nevienu nav padarījis par augstāku, pārāku vai labāku, visi ir radīti vienādi, visi ir vienādi Augstākās Būtības acīs. Taisnības Dievs nekad nebūs vainojams tādā rīcībā. Atverieties tai gaismas būtnei, kas esat. Jūsu gaisma tika apdzēsta jau sen atpakaļ. Pienācis laiks atjaunot jūsu apziņu, jūsu zināšanas, jūsu spēku, un atjaunot jūsu planētu mierpilnā ceļā un ar mīlestību. Jūs esat no gaismas. Šī planēta ir jūsu. Tā atkal savienosies ar citām visuma planētām, lai visums var apvienoties, sanākot kopā, strādājot un dzīvojot harmonijā. Ir tādi, kuriem ir zināšanas, kā atjaunot kontaktus. Jūs piedzīvosiet reālu brīvību. Lai tas notiktu, Gara pasaule strādās kopā ar jums.

Tumšā Kabala tic, ka ir neuzvarami, ka visu kontrolē nauda. Viņi gūs mācību- pašu radītais finansiālais terorisms būs bojāejas cēlonis. Cilvēki redz cauri viņu negodīgajiem plāniem. Tikko varējāt novērot sistemātisku musulmaņu pasaules ārdīšanu, kas tika pasniegta kā izveidojusies situācija valsts iekšienē. Tie rūpīgi izvietojuši savas marionetes, lai radītu nemierus un satraukumus, lai iedrošinātu cilvēkus pieprasīt brīvību; bet, faktiski, brīvība neeksistē pilnīgi nekur. Tas dod iespēju viņiem pārņemt savā varā katru valsti, kā tas tika plānots jau pirms septiņiem gadiem- tie kontrolē naftu un atņem varu katras valsts vadītājam. No šādiem plāniem nav pasargāta neviena valsts, tāda ir pasaules pārņemšanas taktika. Neiekrītiet ilūzijās, kas tiek radītas acu aizmālēšanai. Zinu, ir grūti pieņemt savu aklumu, redzot, ka tie, kuriem reiz uzticējāties, ir Kabalas marionetes. Šīs marionetes vēršas pie jums, lūdz vēlēšanās jūsu balsojumu, apsola pilnīgi visu, bet nepilda absolūti neko. Galu galā ir pilnīgi vienalga- par ko jūs balsojat. Visi viņi klausa vieniem kungiem. Tā ir daļa no kārtējās ilūzijas, kuras upuri esat. Ja vien atceraties, ka „nekas nav tā kā izskatās” un izturaties pret visu kā pret fikciju, tad nebūsiet pārāk kļūdījušies. Planēta Zeme pieder tiem, kas nākuši no Gaismas; caur MĪLESTĪBU- jūsu varenāko vērtību- jūs to atjaunosiet. Jūs esat Lielo Pārmaiņu smailē, tā noteiks visu. Nekas nepaliks un nebūs tā kā ir tagad. Korumpētie zaudēs visu sev tik svarīgo. Materiālās vērtības, pēc kurām tie tā tiecās, tās pierādīsies nevērtīgas un nevajadzīgas, materiālās vērtības neglābs no likteņa. Kad viss atklāsies, viņiem uz Zemes nebūs kur palikt, nebūs kur slēpties. Viņi sastapsies vaigu vaigā ar ekspluatēto dusmām. Viņi pieredzēs taisnību, reālu taisnību.
Lai novērstu jūsu uzmanību no reālās situācijas, kādā atrodas jūsu pasaule, tad ziniet, ka šajā un nākamajā gadā tiek un tiks apzināti radīti kādi īpaši NOTIKUMI. Klausieties tajos cilvēkos, kuri meklē PATIESĪBU, tagad tā plūst no visiem pusēm. Cilvēki runā, jo nespēj vairs dzīvot ar apziņu, ka ir bijuši daļa no tā visa. Tā sauktās „finansiālās krīzes” FIKCIJA, mīts par „globālo sasilšanu”, „teroristu uzbrukumi” plus mākslīgi radīti ienaidnieki- tas viss ir bijis viņu lielā plāna daļa, lai tikai pārņemtu kontroli pār planētu. Viņu radītā „mūzika”, kas ar iepriekšēju nodomu vērsta pret jauniešiem un vārīgām dvēselēm, kas savā būtībā ir cēlas, iestāsta tiem nogalināt. Tieši caur austiņām šī ziņa ieiet jauniešu smadzenēs, iedrošinot tos būs vardarbīgiem un nogalināt vienam otru. Izglītība tiek katastrofāli ‘notrulināta’. Gudriem un talantīgiem bērniem dara pāri, tie zaudē drosmi. Tā visa ir daļa no briesmīgiem plāniem. Jums būtu jāzina vēl vairāk, lai ātrāk mostos un paplašinātu apziņu. Līdz jums jau nonāk šāda veida ziņas. Mostieties, jums jāceļas, jums jāsaprot- pie varas esošie neredz jūsos cilvēku. Jūs neesat daļa no viņu plāniem, tie vēlas, lai Zemi apdzīvotu tikai viņu asins līnijas.

Nav nozīmes rasei vai ticībai. Neļaujiet viltus dalījumiem novērst jūs no mērķa. Pamatā visam- jūs visi esat no Gaismas, vai arī daļa no Tumsas Kabalas. Tas ir vienīgais, patiesais un reālais vērā ņemamais iedalījums. Sanāciet kopā gaismā un mīlestībā, neskatieties uz ticību un ādas krāsu. Tos, kuri nāk no gaismas, tos vada mīlestība. Tiem jāsanāk kopā mīlestībā, lai mīlestības enerģija paātrinātu notiekošo. Jums piemīt spēks uz visiem atlikušajiem laikiem mainīt savas pasaules enerģiju. Visi, kuri nāks pēc jums, runās par drosmi un viedumu, kas izveda jūs cauri šiem briesmīgajiem laikiem. Izmantojiet katru izdevību ieklausīties cilvēkos, kas runā patiesību, tie ir izvēlēti vest jūs uz priekšu, ārā no tumsas. Mana mīļā, šī tev bija ļoti aizņemta nedēļa, piepildīta gan ar saistībām, gan ar mūsu darbu. Mūs sveic Jauna Rītausma. Ar prieku to sagaidīs visi, kas novērtē patiesību.

Mana mīlestība pret tevi ir mūžīga. Tevi apbrīnojošais, Montī.

Tulkoja Māra BranteTHE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on

pirmdiena, 2011. gada 21. marts

20 March 2011

Montekjū vēstījums svētdienai, 20.martam/2011

Nekrītiet izmisumā, tas nelīdzēs pret Ļauno Plāniem. Patlaban tik ļoti ir jūtami viņu centieni izraisīt jaunu karu. Tas redzams viņu acīs. Tumšie pat nenojauš, ka cilvēki zina par to, ka tiem melo. Laiks ir iztecējis, tumsu sagaida atmaskošana. Tumsai ir vajadzīgs karš vēl pirms pasauli mainīs DABĪGĀS pārmaiņas. Pirms pārmaiņu sākuma viņi ir nolēmuši samazināt iedzīvotāju skaitu. Atceries, mana mīļā, dažus mēnešus atpakaļ, mēs runājām par ASV, kas tur gatavībā pret Izraēlu vai pašu ASV pavērstus ieročus un vēlāk, pēc mākslīgi radīta uzbrukuma, varētu izlikties, ka vainīgā bijusi Ķīna. Viņi baidās no Ķīnas. Ķīna nevēlas Jauno Pasaules Kārtību un tādēļ ar to ir jāizrēķinās. Jaunā Pasaules Kārtība ir cietsirdīga, bezdvēseļu grupa, ko virza vara un alkatība. Tie atšķiras no jums pilnīgi it visā. Jaunā Pasaules Kārtība valda pār jūsu valdībām. „Pie varas” pielaistās marionetes ir bez mugurkaula, tie ir vāji, varu alkstoši indivīdi. Nav jēgas meklēt palīdzību: tie pakļaujas pavēlēm vai arī tos pašus aizvāks.

Sūtiet mīlestību un lūgšanas Japānas cēlajai tautai. Tie guvuši smagu mācību. Japāņi nevēlas Jauno Pasaules Kārtību un nepakļausies pavēlēm. Tie samaksājuši ļoti augstu cenu. Visi bijāt aculiecinieki notikušajam. Kāpēc jūs vēl tik daudzi turpiniet atbalstīt tumsas cilvēkus? Neveriet ciet acis, tik daudzi cieš neiedomājamas sāpes. Jaunās Pasaules Kārtība nevar pārņemt varu bez jūsu līdzdalības. Jā, šajā jautājumā ikvienam un katram jāieskatās savā sirdsapziņā. Jautājiet: „Kā es varu palīdzēt?” Jūsu klusēšana ir līdzvērtīga tumsas darbības atbalstam. Esmu jau jūs brīdinājis, ka vispirms būs grūti, tikai pēc tam kļūs vieglāk. Ja vien spētu redzēt notiekošās pārmaiņas. Daudzi zina un jūt vibrāciju pārmaiņas. Aiziet vecais un sākas atmoda, pilnas apziņas atgūšana, tikai tad savienosieties ar savu patieso būtību. Miers un harmonija aizstās tumsu, kurai gājāt cauri tik daudzu dzīvju garumā. Esiet mierīgi. Atcerieties, neļaujiet dzīvē ienākt bailēm. Pārmaiņas ir Dieva- dotas. Mēs, kas atrodamies Garā, esam šeit, lai jums palīdzētu. Cilvēki, kuri TV un laikrakstos izplata bailes, ir marionetes un nolasa priekšā noliktu tekstu. Patiesība ir citur, tā pieejama tiem, kuri to meklē.

Visas kņadas un burzmas vidū, meklējiet ziedus, priecājieties par pavasarī atkal uzziedošajiem kokiem, kas no jauna atgriežas dzīvībā, tāpat kā jūs- jūs uzziedēsiet kā skaisti Gari. Mēs darām ko varam. Mēs esam novērsuši ļoti daudzus tumšus plānus. Tumsa un tumšie ir kā vēzis, kas iespiedies katrā dzīves stūrītī. Bet vēzis ir cilvēku radīts, tādēļ to var likvidēt. Paskatieties uz bērniem. Jūsu šodienas pūles ļaus jūsu bērniem netraucēti dzīvot tādā pasaulē, kuras ikdiena būs mīlestība un mīlestība pret līdzcilvēku. Neviena cita planēta nelīdzinās jūsējai. Citu planētu iedzīvotāji brīvi sazinās, tie dalās enerģijā utt. Viss drūmais aizies, jūs kontaktēsieties prāta līmenī, tāpat kā Gara pasaulē, kur viss ir doma un gaisma. Kad būs aizvākti visi šķēršļi, tad redzēsiet planētas Zeme skaistumu visā tās krāšņumā, to brīdi nekad nespēsiet aizmirst. Viss, kas jums reiz ticis bloķēts, tiks atdots atpakaļ visā pilnībā. Domājiet par pavadīto laiku uz Zemes kā par ieilgušu citas planētas apciemojumu. Ķermenim, ko lietojat šim ceļojumam, nav nozīmes. Tā ir jūsu dvēsele, jūsu Gars, kas ir mūžīgi. Tie jālolo ar mīlestību un rūpēm. Pārāk liels uzsvars tiek likts uz ķermeni, lai tikai novērstu jūsu prātu no dvēseles, kas ir Dieva Gara atspulgs, Augstākā Būtība. Uzticieties viņa Mīlestībai. Bailes ir destruktīvas. Tieši tāpēc tās pielieto pret jums. Ieklausieties Džona Maka vārdos. Viņš bija gaismas cilvēks un tagad strādā, lai vairotu gaismu jūsu pasaulē. Lai atjaunotu enerģiju un attīstītu tehnoloģijas, jūsu Zemei palīdzēs visas citas planētas.
Atceries, mīļā, kad es darbojos ar Scole eksperimentiem, man centās palīdzēs andromedieši. Viņi pat sevi parādīja, tie centās komunicēties, bet mēdijiem nepietika izturības. Tie atteicās palīdzēt. Jūsu pasaule tagad atrastos pavisam citā stāvoklī, ja vien tie būtu manī ieklausījušies un ļāvuši andromediešiem kontaktēties un palīdzēt jūsu atmodināšanā. Tie parādīja sevi filmā. Tu to redzēji. Mēs sajūsmā un priecīgā pārsteigumā skatījāmies šo filmu. Bet mēdiji bija nelokāmi un atsacījās piedalīties turpmākos eksperimentos. Un aprobežojās ar laimi par to, ka nekļuva populāri ar Scole programmu; faktiski, tie palaida garām iespēju izglābt pasauli no Tumsas Kabalas. Tie sākumā nostājās uz kontaktēšanās ceļa, bet tiklīdz tiem pietuvojās nezināmais, tā tūlīt atteicās. Kāda zaudēta iespēja- paplašināt sapratni par visumu un atjaunot gaismu un mieru. Jā, ir vajadzīga drosme doties uz priekšu, ieiet nezināmajā- kaut arī, zinot, ka ej pareizo ceļu. Kopā dosieties uz priekšu un ieiesiet gaismā. Nu jau jūsu skaits, to, kas modušies, skaitāms miljonos.

Baudi pavasari, tas vienmēr bijis tavs mīļākais gadalaiks. Mana mīlestība ir kopā ar tevi, tevi apbrīnojošais, Montī.


Tulkoja Māra Brante
(www.thescoleexperiment.com – scole eksperimenti saistīti ar pēcnāves dzīves pētījumiem)


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on

otrdiena, 2011. gada 15. marts

13 March 2011

Montekjū vēstījums svētdienā, 13.martā/2011

Jūsu pasaule iziet cauri daudzām jums pašiem vien vajadzīgām pārmaiņām, lai, ieraugot zaudēto Gaismu, jūs pilnīgi atmostos un izietu no tumsas, ilgu laiku Tumsas Kabala varēja jūs noturēt hipnotiskā neziņā. Lai pakļautu, tie lietoja visas iespējamās metodes: reliģiju, izglītību utt. Un vēlākos gados arī TV un laikrakstus. Tie radīja viltus uzskatus par to, kā jums būtu jādzīvo, kādiem būtu jābūt jūsu dzīves mērķiem. Jūs netiktu atzīti par sekmīgiem, ja neatbilstu viņu standartiem. Realitāte ir sekojoša- jūsu smadzenes tikušas mērķtiecīgi skalotas, pār jums valda komercija, masu iznīcināšanas ieroči un armijas, kuru kareivjiem iedvesta ticība, ka tie mirst godājot savu zemi; bet patiesībā, tā ir asins ziedošana, ko pieprasa viņu sātaniskie virsvadītāji.

Patlaban Tumsas Kabala zaudē kontroli. Tā lūzt. Un rada dažādus miesas bojājumu nodarījumus, jo izmisīgi vēlas parādīt, ka joprojām atrodas pie varas. Japāna bija veiksmīga zeme. Tumsas Kabalai nepatīk šāda veida panākumi, viņi cenšas iznīcināt to, kas ir labs. Cilvēku dzīves tiem ir tukša vieta. Viņiem tā ir populācijas samazināšana un tā tiek lietota kā brīdinājums pārējai pasaulei. Es redzu, kā jūs satraucaties, redzot briesmīgos postījumus un cilvēku bezpalīdzību. Jums noteikti pazīstami ir daudzi godājami japāņi. Es lūdzu ikvienu- lūdzu, sūtiet mīlestību un palīdzību jūsu japāņu līdzgaitniekiem, gaismas būtnēm. Jūs visi esat Viens. Šāda mēroga nelaimes satuvina. Tās visus atkal satuvina, neskatoties uz krāsu vai ticību. Japāna pacelsies tam visam pāri. Japāņi ir stipra un godīga tauta. Viņi saņems palīdzību. Es apliecinu- tie, kuri tagad pārnāca Garā no Japānas, tie ir izpildījuši savu darbu uz Zemes. Un šobrīd aprod ar jaunajiem apstākļiem. Tie raizējas par palicējiem; jo, patiesībā, jau cieš palicēji. Jūs varētu piedāvāt bez pajumtes palikušajiem drošu vidi savās mājās līdz valdība sāks atjaunot valsti. Tā ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, un visai pārējai pasaulei darboties kā vienai, lai mēs palīdzētu un kalpotu viens otram. 
Tumsas Kabala izmanto Bībeli, lai simulētu Beigu Laiku tuvošanos. Tā tas nav. Patiesībā beidzas viņu terora un apspiešanas režīms. Jums nav jātic Bībelei. Tā nemāca mīlestību un iecietību. Mīlestības Dievs nekad nevienu un neko neiznīcina. Lai iznāktu no tumsas, visām dvēselēm jābūt drošsirdīgām. Meklējiet patiesību. Daudzi atrodas te, šai pusē, tāpat ir daudzi citi veidi, kas aizvedīs līdz pareizajam ceļam. Meklējiet tos, kuri runā gaismu un patiesību. Pats pirmais piemērs te ir Deivids Aiks. Jūsu pusē ir ļoti daudz cilvēku, kuri veltījuši savu dzīvi cilvēku rases gaismai un mīlestībai.

11.datumā pieredzējāt enerģiju pārbīdes. Daudzi izgājāt cauri īpatnējām sajūtām un notikumiem, tāpat arī tu, mana mīļā. Neizskaidrojams izsīkums, ķermeņa daļu vibrēšana, nesaprotamas sāpes ķermenī. Pastiprināta miegainība. Sajutāt dīvainas lietas.
Jūsu ķermeņi pielāgojas jaunajam DNS; kas, savukārt, aizvedīs jūs līdz pilnai apziņas atgūšanai. Zinātnieki zina par šīm pārmaiņām, bet slēpj. Jums palīdz un vada citu planētu draugi, tāpat arī eņģeļi, kuri ved jūs uz priekšu.
 
Nemeklējiet medicīnisko palīdzību, jums iedos narkotikas. Viņiem šāda pāreja ir jaunums. Un vienīgā atbilde ir zāles- narkotikas, bet jums tās nav vajadzīgas. Meklējiet enerģētisko medicīnu, vitamīnus, zālītes utt. Tie ir vienīgie vajadzīgie medikamenti. Nu tagad jau saprotat, kāpēc jūsu valdības atņem jums dabīgos dziedniecības līdzekļus. Tā ir ļaunuma piepildīta rīcība. Jums noliedz to ko pieprasa jūsu ķermenis. Kādēļ cilvēki to pieņem? Paceliet balsi. Sakiet savām valdībām, ka pieprasāt saglabāt dabīgos dziedniecības līdzekļus. Atsakieties atbalstīt valdības. Tad tās kritīs. Beidzas viņu ļaunuma režīms. Mēs visi zinām, kas tie ir, tiem nav jāatrodas jūsu pasaulē. Viņi iznīcinājuši visu labo.
Paldies, Veronika, ka sapazīstināji Ričardu D Holu (RichPlanet.net) ar Toniju Kilvertu, lai atklātu daudzos Tumsas Kabalas noslēpumus. Daudziem, meklējošajiem atbildes, tas būs lielisks ieguvums.

Apgaismība nāk no visām pusēm. Apsveiciet daudzās pārmaiņas. Lietojiet mīlestības spēku tumsas spēka kliedēšanai. Izkliedējiet bailes. Mīliet un pieņemiet sevi, tad pavisam viegli spēsiet mīlēt līdzcilvēkus, jo kopā izdzīvojat Jaunā Sākumu. Katrai domai piemīt enerģija. Sūtiet savas domas visiem tiem, kuriem vajadzīga palīdzība. Mācieties adaptēties un būt par tām lielajām Gaismas būtnēm, kas patiesībā esat.
 
Zini, ka esmu tev blakus, lai palīdzētu šajos pārmaiņu laikos. Es esmu tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.Tulkoja Māra Brante


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on

pirmdiena, 2011. gada 7. marts

6 March 2011

Montekjū vēstījums svētdienai, 6.martam/2011


Veronika, mana mīļā, mēs, kas atrodamies Garā, esam uz taviem pleciem uzlikuši pamatīgu nastu. Mūsu mīlestība spēcina tevi izpildīt mūsu plānus un sapņus. Pievienojoties palīgos aizvien jauniem Gaismas cilvēkiem, ikkatrs ir puzzles daļiņa, pavisam drīz tā būs salikta. Ikkatrs pievienojas ar savām prasmēm un zināšanām, tās visas vajadzīgās tālākajam ceļam. Kā jau esmu solījis, mēs, kas Garā, atrodam šos cilvēkus, bet tad tie kā brīnums, atrod ceļu pie tevis. Jūsu pasaule patlaban atrodas jukās. Tā ir vecum vecā problēma; gaisma gāž tumsu, labais nostājas pār ļauno. Tumsas Kabala cīnās visiem spēkiem un visiem līdzekļiem, lai tikai paliktu pie varas. Viņu bankas novedušas cilvēci līdz „kliņķim”. Tāda ir viņu spēle. Kontrole par katru cenu. 

Cilvēkiem grūti noticēt, ka eksistē tāds ļaunums. Faktiski, jūs esat visā tajā ielenkti, visā tajā iekšā. Viena no svarīgākajām cilvēcei apgūstamajām mācībām, ir netiesāt cilvēkus, vadoties no sava redzējuma. Tiem nav sirdsapziņas. Viņi melo un krāpjas. Tie smaida, kad atbrīvojas no kāda cilvēka.
Bija labi redzēt manu mīļo draugu Dr.Rupertu Šeldreiku (Dr Rupert Sheldrake) stāstām par apziņu, kas ir šķirta no prāta. Daži cilvēki tomēr saprot, ka eksistē kolektīvā apziņa un tāpat arī katram cilvēkam ir sava sirdsapziņa. Mums vajadzīgi Gaismas cilvēki, tādi kā Ruperts, lai spētu atbildēt uz cilvēku jautājumiem. Ruperts un viņam līdzīgi cilvēki, parādīsies aizvien vairāk, lai dotu cilvēkiem lielāku sapratni par Zemes dzīvi. Rupertam piemīt garīga inteliģence. Arī es savā laikā tiku svētīts ar šo garīgo inteliģenci. Tā palīdzēja man atrast patiesību. Un es dzīvoju ar šo patiesību. Tas nebija nejauši, ka sapazīstināji Rupertu ar Ričardu (Richard D Hall). Arī šī tikšanās ir plāna daļa, lai tikai nestu jūsu pasaulei sapratni un apgaismību. Līdz šim laikam cilvēce vienmēr ir muļķīgi pieņēmusi visu to, ko tai mācījušas reliģijas un valdības, neapstrīdot un neanalizējot. Ir grūti pieņemt, ka esat muļķoti, ka viss vienmēr apzināti un tīši ticis salikts pa plauktiem, lai tikai radītu bailes, lai varētu jūs tādējādi kontrolēt. Tas nostrādāja, bet tikai līdz brīdim, kad atradāties hipnozes stāvoklī. Daudzi no jums ir pamodušies un nu pavisam skaidri varat redzēt to, ko paveikušas dažas valdošās jūsu pasaules ģimenes, viņu ļaunās rīcības apjomus. Cilvēki vairs nevēlas būt vergi.

Citu planētu draugi jau agrāk ir vērsušies pie tumsas spēkiem izbeigt cietsirdīgo nevainīgu cilvēku nogalināšanu un pastāvējuši uz atkāpšanos no jūsu planētas. Kaut arī viņu tehnoloģijas ir varenas, bet mūsu ir daudz, daudz pārākas. Viņu valdīšanas laiks beidzas. Mēs vēlamies jūs atbrīvot no tirānijas un pēc iespējas ātrāk. Mēs, Garā, piesaucām mūsu draugus no citām planētām. Un tie labprāt piekrita palīdzēt Lielajā Pārveidē. Kā jau zināt, šo pārveidi vairs nevar apstādināt. Dievišķā Griba ir pasludinājusi- Zemei ir jāatgriežas Gaismā. Jūs esat iepazinušies ar būtnēm no Andromedas. Jūs tiem uzticaties. Viņu darbības pamatā un sirds dziļumos ir palīdzība cilvēcei. Viņu zināšanas pārspēj pilnīgi visu to, kas atrodams uz Zemes. Cilvēce piespiedu kārtā ir turēta tumsā un kontrolēta. Nav aprakstāms tas prieks par brīvību, kad darbs būs noslēdzies. Jūs iznāksiet no tumsas un ieiesiet visskaistākajā saules gaismā. Tie pat ir bloķējuši sauli, lai tikai jūs nesaņemt no tās nākošo labumu. Jūs esat apspiesti visos iespējamos līmeņos. Lūdzu, uzdodiet jautājumus un meklējiet atbildes paši- par jebkuru jautājumu. Ieskatieties acīs saviem apspiedējiem. Tikai tad redzēsiet tos pa īstam. Un tie zaudēs varu. Atkal un atkal atkārtoju: „nekas nav tā kā izskatās”. Tad, kad sevī „piereģistrēsiet” šo faktu, tad būsiet brīvi.

Pievērsiet uzmanību prāta kontrolei, kas tiek lietota ar mūzikas un TV starpniecību. Jūs tiekat dullināti dimdošas mūzikas troksnī, kas uzbrūk jums ar vārdiem: „nogalini, tev jānogalina, slepkavība ir laba” utt. Tāpēc tik daudz bezjēdzīgu slepkavību. Hipnotiskais vēstījums iespiežas prātos, kas nav tik stipri, lai saprastu, kas notiek. Tumsas Kabala tādējādi „izbrāķē” zemākās klases viņu pašu rokām. Tāpat tie meklē patiesības teicējus un vaino tos noziegumos pret bērniem utt, lai tikai sabojātu labu cilvēku reputāciju. Sātanisko kultu darbības ir gudras. Tā viņi darbojās un spēja saglabāt varu. Lai arī tas nostrādāja pagātnē, nu jau cilvēki ir modušies un atpazīst viņu darbību un vairs nenotic meliem. Ļaunuma tīkls ir liels, tā taustekļi stiepjas absolūti visur. Uzticēties var pavisam nedaudziem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Kad reiz esat modušies, tā tumsa zaudē pār jums varu.

Jūsu priekšā, kad ieiesiet Gaismā, būs varena nākotne. Ceļš bija tumšs un grūts; bet atalgojums- reāli atjaunos jūsu planētu Gaismai un pilnai apziņai- tas būs patiešām iespaidīgi. Raugieties uz nākotni, ziniet, ka esat uz pareizā ceļa. Ļoti daudz ir tādu, kurus jūs šobrīd nemaz neredzat, bet tie jūs vada. Pavisam drīz tie varēs sevi atklāti parādīt. Visas Gaismas būtnes būs kopā. Vairs nebūs atšķirību un dažādību. Ķermeņi ir tikai mēteļi; dažādās krāsās, dažādās formās. Nozīme ir dvēselēm, MŪŽĪGAJAI DVĒSELEI. Nomirst tikai ķermenis, dvēsele ir mūžīga.

Tev ir jākārto savas ģimenes lietas. Es būšu Garā kopā ar tevi. Man vienmēr ļoti patīk šīs tikšanās. Mana pateicība visiem, kuri nes gaismu un patiesību. Tik labi ir redzēt mirdzam gaismas cilvēkus, un vienā brīdī, tie ir brīvi. Ceļā vēl būs posti un nelaimes, bet iziesiet tam visam cauri un nonāksiet Gaismā. To nevar apstādināt. Mēs esam uz ceļa.
Tevi apņem mana mīlestība. Tevi apbrīnojošais, Montī.


Tulkoja Māra Brante 
 


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on