Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

otrdiena, 2010. gada 20. jūlijs

18.jūlijs/ 2010

Kādēļ gan jūsu Prese un TV ignorē citplanētiešu apmeklējumus, kādēļ tie vēlas paturēt jūs neziņā?

Tiem, kas sevi uzskata par cilvēku būtnēm un negodīgi nopirkuši Varu un kontroli, tiem neveiksies.

Lūdzu, atbalstiet manu sievu tajā ceļā, kas nes patiesību un harmoniju visiem.


Montague Keen: 18.jūlijs/ 2010Pēdējā laikā jums ir pieejamas daudzas NLO fotogrāfijas un video klipi, kas apstiprina stāstīto. Kādēļ gan jūsu Prese un TV ignorē citplanētiešu apmeklējumus, kādēļ tie vēlas paturēt jūs neziņā? Veronika, tev bijusi izdevība gan Amerikā, gan Anglijā daudz laika pavadīt kopā ar Dr. Džonu Maku (Dr. John Mack) un tādēļ tev nav nekādu šķēršļu pieņemt citu planētu un tur dzīvojošu augsti attīstītu būtņu esamību. Patiesību nevar noturēt, visās jūsu pasaules malās cilvēki par to runā un ieklausās patiesības vārdos. Notiek Lielā Atmoda, tā ir iekalta akmenī, to nevar apturēt pilnīgi nekādi spēki. Tie, kas patiesi strādā cilvēces labumam, dara to nesavtīgi, ar atdevi, negaidot nekādu samaksu, Viņus piesaista Patiesība. Patiesība, kas tikusi slēpta no jums visos līmeņos, lai tikai varētu turpināties kontrole pār jums. Tiem, kas sevi uzskata par cilvēku būtnēm un negodīgi nopirkuši Varu un kontroli, tiem neveiksies. Planēta Zeme nekad nav bijusi un nekad tiem nepiederēs. Tie izmanto ikvienu zemisku līdzekli, lai radītu BAILES, ar mērķi- gūt cilvēku uzticību- un lai cilvēki tos „aizsargātu”, lai gan viņu aizsargāšana ir pēdējā darāmā lieta. Pavisam drīz viņu velnišķie plāni atklāsies visiem.

Aizkars ir pacelts, meklējošajiem ir tikai vērīgi jāskatās, jāmeklē pašiem sevi, nekad nav bijis tiek viegli to izdarīt. Daudzi jauni cilvēki savu studiju laikā iesaistās šaubīgās organizācijās, tos ievelk un rezultātā piesien korumpētas organizācijas, jauniešiem iestāsta par lojalitātes nepieciešamību un liek piekrist un atbalstīt šo organizāciju darbību. Jaunībā nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus.

Mācieties visas lietas analizēt, ne visu pieņemt no pirmā skatiena. Jūsu maldinātāji ir labi apmācīti, viņu prakse ilgst gadsimtu garumos. Tiem sagatavota alternatīva „Patiesība” pilnīgi katrā jautājumā, daudzus cilvēkus tie ir pamanījušies pārliecināt un pakļaut. Jums visiem ticis melots. Visas uzskatu un ticības sistēmas par jūsu dzīvi radītas tikai tādēļ, lai kontrolētu un noturētu jūs pakļautībā. Manā pēdējā inkarnācijā man bija jābūt stipram un jāpaliek pie savas pārliecības, es neļāvu sevi ievilkt melīgajā kontroles sistēmā, es redzēju plašāku ainu, es biju pamodies. Vajadzīga drosme būt savādākam, es biju patiesības meklētājs, tagad cenšos atvērt jūs dzīves patiesībai. Jau tad zināju, ka rīkojos pareizi, es tagad nevarētu darīt savu darbu, ja būtu kļūdījies!!! Pietiek sevi maldināt, mostieties.

Veronika var apstiprināt- mūzikai bija liela ietekme manā dzīvē, mēs to izbaudījām, tā veldzē Dvēseli, tāpēc tā vietā lai skatītos bezjēdzīgās TV programmas, klausieties mūziku. Vērojiet sev apkārt koku un puķu skaistumu, daba ir vislabākais palīgs saskarsmei ar savu augstāko es, jūsu patieso Būtību. Atbrīvojiet savu prātu no tām saitēm, kurās neapzināti paši esat sevi sasējuši. Jūs esat brīva Būtne, nevienam jūs nepiederat, neļaujiet sevi kontrolēt. Ļaujiet jūsu dzīvē ienākt Mīlestībai un jutīsities piepildīts. Jūs vada Mīlestība, nevis bailes, Mīlestības Spēks un Vara ir tik liela, tā padara iespējamu visu.

Nākotnē skatieties ar cerībām, nevis bailēm, patiesība jūs atbrīvos. Mēs, kas atrodamies šīs puses tīklā, vadām cilvēkus, lai tie uzzinātu patieso būtību un mērķi atrasties te uz planētas Zeme Lielo Pārmaiņu laikā. Mēs sevi atklāsim tad, kad būs pienācis laiks.

Lūdzu, atbalstiet manu sievu tajā ceļā, kas nes patiesību un harmoniju visiem. Šajā pārmaiņu gadā tiks atklātas daudzas Patiesības, vienmēr esmu bijis vārda cilvēks- nekas nav mainījies.

Mana mīlestība, vienmēr esmu ar tevi, es turpināšu tev to pierādīt, mēs nekad nešķirsimies. Vienmēr palikšu tavs apbrīnojošais vīrs, Montī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru