Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 6. septembris

5.septembris/2010
J
ūsu pasaule atrodas pārveidē, veiciniet tās pilnīgu transformāciju, Mieru un Taisnību visiem.

Tikai tie, kas nāk no Gaismas ies tālāk, beidzot jūs būsiet kā viens ar Visumu, Mieru.


Montague Keen: 5.septembris/2010Cilvēce gatavojas uzņemt daudz jauna par realitāti, kurā dzīvojat, cilvēce sāk atpazīt iekšējo Gaismu, kas pievelk kādiem īpašiem dzīves notikumiem, jūs sākat „atpazīt” viens otru. Tā kā tuvojaties pilnas apziņas atgūšanai, atkal no jauna visa jūsu būtība ienāk jūsu dzīvēs, brīva no aizspriedumiem. Viss tiek pārdomāts vēl vienu reizi, esat aizmirsuši par domas spēku. Mēs abi ar tevi varējām pievienoties mūsu iepriekšējām dzīvēm, mēs to pārrunājam, mēs esam bijuši kopā vairākās iepriekšējās dzīvēs. Patiesību nekas vairs nespēs apspiest. Atcerieties, ka jums būs jāpielāgojas jūsu DNS/RNS izmaiņām, jo jūsu ķermeņos ieplūst pavisam jaunas enerģijas. Būs tādi cilvēki, kuri rādīs ceļu un vedīs jūs uz pilnas apziņas sasniegšanu, ieklausieties viņu teiktajā, tie ir īpaši izvēlēti, lai vestu jūs uz jauno realitāti.


Bēdīgi, ka ir arī tādi „tukšie trauki”, kas ieslēgti Reliģijas, Statusa un Izglītības žņaugos jau kopš dzimšanas. Jūs esat ieprogrammēti tā darīt, tikai daži domā ar savu galvu kā to darīju es jau no 12 gadu vecuma. Tie, kas strādā Gaismā, šobrīd iziet cauri grūtiem laikiem, jo Tumsas Kabala meklē visus iespējamos uzbrukuma veidus, domājot, ka spēs apstādināt apgaismotos. Pavisam drīz nāksiet sastapties ar faktu, ka viņu kontroles dienas pār planētu, ir beigušās. Pieredzēsiet valdību maiņas un jūsu korumpētās finansu sistēmas pilnīgas transformācijas, gadu desmitu garumā bankas ir manipulējušas ar jūsu valdībām, tagad tās atrodas paniskā stāvoklī, bankas jau zina, ka tās zaudēs ne tikai Varu un Bagātības, bet, ļoti iespējams, arī savas dzīves. Karmas likums attiecas uz pilnīgi visiem, citiem ātrāk, citiem vēlāk; tiem, kuriem es diezgan muļķīgā kārtā uzticējos vēl atrazdamies uz Zemes, tas būtu jāņem vērā, viņu alkatības un iedomības laiki ir pagājuši.

„Morālā Visuma ARKA ir gara, bet tā aizved uz Patiesību”

Mārtiņš Luters KingsKompensācija ir neizbēgama.

Tev ir uzaicinājums doties uz Londonu un apmeklēt Deivida Aika lekciju, viņš patiešām iedvesmo, viņš saprot ar pilnu apziņu, tāds bija viņa dzīves ceļš, un tas nav bijis viegls. Tie, kas aizstāvējuši Patiesību, vienmēr visā cilvēces vēsturē ir cietuši. Tu izbaudīsi atmodā esošo Gaismas cilvēku brīnišķīgās enerģijas.

Tumsas Kabala cenšas sakūdīt vēl vienam karam, tie programmē noteiktus cilvēkus, kas sāk par to runāt intervijās un uzstāšanās reizēs, tie domā- ja pietiekoši bieži par to runās, tad cilvēki pieņems šo domu kā neizbēgamu, bet tas nenotiks, cilvēki ir nolēmuši nepieļaut Vairs Nekādas Nogalināšanas, tikai ieroču ražotāji to vēlas, tiem vienalga, kas tiek nogalināts, ja vien nāk nauda. Karu vairs nebūs, jūs ieiesiet Gaismā. Vairs nebūs nepamatotu nodokļu, kas piepilda baņķieru naudas koferus. Tie vairs nespēs lietot BAILES, lai kontrolētu masas, tie tiks atklāti.

Tu biji pārsteigta, kad saņēmi telefona zvanu no Austrālijas, no Džona Maka drauga, Džons gribēja, lai tu saproti, kādēļ viņam bija jādodas uz Londonu nomirt. Viņš centās dažādi to izskaidrot, bet saprata, ka tu īsti to neizproti, bet nu viss ir kārtībā. Viņam bija jāsavienojas ar tavu portālu, lai varētu turpināt savu darbu šajā dzīves pusē, joprojām nepagurstoši strādājot Patiesības labā. Tie, kas izlikās par Džona Maka palīgiem, pārzināja viņa dokumentus un pierakstus un izlikās par viņa draugiem, tiem pavisam drīz nāksies sastapties ar patiesību, Džonam ir savi plāni.

Jūsu pasaule atrodas pārveidē, veiciniet tās pilnīgu transformāciju, Mieru un Taisnību visiem. Jūs jau gandrīz esat atstājuši tumsas dimensiju, ar katru dienu Gaisma kļūst aizvien spēcīgāka. Izmantojiet šīs pārmaiņas, katrs solis jūs tuvina Gaismai. Tikai tie, kas nāk no Gaismas ies tālāk, beidzot jūs būsiet kā viens ar Visumu, Mieru.

Tev ir daudz lietu ko pārdomāt, pieņemt lēmumus, es tevi vadīšu. Lūdzu, atvēli sev laiku. Vienmēr esmu tev blakus, tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Tulkotājs: Mara

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru