Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 11. oktobris

October 10, 2010Sanāciet kopā, aizmirstiet savas dažādības un atšķirības, jūsu visi šajā esat kopā.

Šis ir lēmumu pieņemšanas laiks, notiek atmoda, uzņemieties atbildību par savu rīcību, dalieties zināšanās ar mazāk veiksmīgiem cilvēkiem, runājiet viens ar otru.

Jums ir dota iespēja radīt Miera, Mīlestības un Gaismas Pasauli.Svētdiena, 10-10-10

CHANNELLER: VERONICA MONTAGUE KEEN
Veronika, mana mīļā, Tagad ir pienācis Atmodas Laiks, tumsas Kabala cenšas kā vien var aizkavēt nenovēršamo. Tie veduši cilvēci cauri visasiņainākajiem 100 gadiem planētas Zeme cilvēces vēsturē, tagad tie koncentrējas uzbrukumam pret tiem cilvēkiem, kuru cenšas modināt Patiesībai citus. Tumšie ir nelikumīgi aplaupījuši pasauli, tie sagrābuši lielas bagātības, kas devušas tiem Varu un Kontroli. Patlaban jums ir iespējas, koncentrējoties un vadoties uz cilvēces gūto pieredzi, uzlabot visas planētas cilvēku dzīvi, jums ir zināšanas kā to paveikt, jums tagad ir vajadzīga vēlme to darīt. Sanāciet kopā, aizmirstiet savas dažādības un atšķirības, jūsu visi šajā esat kopā. Šis ir lēmumu pieņemšanas laiks, notiek atmoda, uzņemieties atbildību par savu rīcību, dalieties zināšanās ar mazāk veiksmīgiem cilvēkiem, runājiet viens ar otru. Jums ir dota iespēja radīt Miera, Mīlestības un Gaismas Pasauli. Atveriet savas sirdis citiem, aizmirsiet par senajiem ieganstiem un aizspriedumiem, kas jums tikuši uzgrūsti reliģiskā un citā viedā. Neieejiet BAILĒS, tās paralizē un pieļauj tālāku jūsu izmantošanu un kontrolēšanu no tikai dažu cilvēku puses, ļaujiet uzsākties transformācijām, neesiet vairs upuri. Ar gudrību ejiet uz priekšu pretim Gaismai, kā to jau paredzēja senās civilizācijas.

Mostieties visam tam, kas ticis no jums slēpts. Ieklausieties bijušajā Kanādas Aizsardzības ministra Paula Helljera sacītajā par mūsu draugiem no citām Planētām.Skatieties Terje Toftenes filmu "The Day before Disclosure", tur cilvēki cenšas atklāt ilgi slēpto Patiesību. Ziniet arī to, ka tiek plānota VILTUS SVEŠINIEKU INVĀZIJA (FAKE ALIEN INVASION), lai masās radītu Bailes un Paniku un tādējādi tās kontrolētu. Atcerieties, tie, kas Valda, tiem nav likumu, tiem nav siržu ar kurām jūs ieraudzīt, tie masas redz tikai kā savus vergus. Daudzus gadus es pavadīju klausoties šādu cilvēku sacītajā, jo es centos saskatīt katrā cilvēkā Gaismu. Diemžēl šāda rīcība mani padarīja aklu pret tumsas pusi, kas atradās man apkārt.

Tu saņēmi savas auras fotogrāfiju, tādu, mana mīļā, es tevi redzu, ļauj to apskatīt arī citiem, es vēlos, lai cilvēki redzētu tās sievietes auras uzņēmumu, kuru es mīlu, tagad vari redzēt, kāpēc saucu tevi par savas dzīves gaismu, tu esi Gaisma.Tie, kuri cenšas apslāpēt šo Gaismu, saņems pēc saviem nopelniem. Deivida Aika auras fotogrāfija atspoguļo viņu ne tikai kā dziednieku brīžos, kad viņš runā un uzstājas, bet arī viņa rokām piemīt dziedinošas spējas, tas tev nav nekāds pārsteigums vai jaunums, tu to saprati brīdi, kad sastapāties.

Tev jāsatiekas ar ietekmīgiem cilvēkiem un jābūt daudzās dažādās vietās, mēs kārtojam visu, lai pēc iespējas tev palīdzētu mūsu projekta virzībā uz priekšu. Neļauj iebiedējošiem telefona zvaniem izjaukt tavus plānus, mūsu darbam pievērsti daudz lielāki un augstāki prāti. Daudzas reizes jau esmu atkārtojis- mēs gūsim panākumus.
Tev bijusi saspringta diena, mīļā, velti laiku sev. Vēlos izteikt pateicību visiem tiem, kas izplata Gaismu, kas aizsniedz cilvēkus, kurus vēl nav apskāvusi un ietinusi Patiesības Gaisma, ir vajadzīgs laiks un pacietība, bet atalgojums ir neizmērojams, redziet sevi kā Gaismas kalpotājus pārveides ceļā.
Mana mīlestība, nepadodies, neskatoties uz to kā uzbrūk tumšie, kopā mēs uzvarēsim. Tevi apbrīnojošais vīrs, MontīTulkoja Māra Brante

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mksvenska.blogspot.com/ - SVENSKA

http://mkjapan.blogspot.com/- JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/-FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com – ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

http://www.galacticchannelings.com/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru