Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2011. gada 14. februāris

13 February 2011Svētdiena, 13.februāris/2011

Mēs vērojam jūsu pasaules varenos, kas aizkulisēs valda pār pasauli, kā tie negodīgiem un aplinku ceļiem noveduši savas tautas līdz kritiskam stāvoklim, vienlaikus izliekoties, ka Ēģiptes tauta varētu doties Brīvības virzienā...Uz jūsu pasaules nav tādas valsts, kurā tiktu apsveikta brīvība. Jūs visi atrodaties cietumā un tiekat kontrolēti, tikai neredzat restes, tik gudri viss ir nostrādāts. Jūs tikai domājat, ka esat brīvi, jūs sev to esat iegalvojuši, tā ir ilūzija. Nekad agrāk visas civilizācijas vēsturē cilvēce nav atradusies tādā kontrolē kā tagad. Katru jūsu kustību vēro kameras, jūs nospiež nodokļi, Likumi piesedz pilnīgi visu.
 
Jūs tikai tagad sākat virzību pretim Reālai Brīvībai. Mēs to pabeigsim kopā, mums ir tādas tehnoloģijas, kas ir galvas tiesu pārākas par tām, kādas ir jūsu kungiem, mēs varam neitralizēt viņu ieročus. Viņu ļaunie plāni nenoritēs tik gludi kā iecerēti. Ticiet mums, mēs esam ar jums. Viss, kas attiecas uz Pāreju, ir kārtībā, tā notiks īstajā laikā. Ja vien jums būtu iespēja redzēt to, kas tuvojas, tāda nākotne. Padomājiet... nav karu, nav trūkuma, visi ir vienlīdzīgi, REĀLA BRĪVĪBA, jūs zināt patiesību par to, kas esat un no kurienes esat nākuši, jūs zināt savu patieso pasaules vēsturi, jūsu dvēseles atkal priecāsies par Mūžīgo Mīlestības Gaismu.
 
Mēs zinām, savās sirdīs jūs jūtat, ka pārmaiņām ir jābūt. Jūs dodaties pretim Pilnas Apziņas stāvoklim, tam vajadzīga pieskaņošanās gan fiziski, gan emocionāli, jo negatīvais zaudē savu tvērienu pār jums. Tas ir jāieraksta vēstures grāmatās, jūs, tie, kuri strādājat Gaismā, patlaban veidojat vēsturi. Nav no kā baidīties, jūsu draugi no citām planētām gatavi palīdzēt, lūdzu, pieņemiet viņus, viņi ir jūsu draugi. Skatīsiet savu pasauli pavisam citām acīm, kad iznāksiet ārā no uzspiestās Tumsas. Valdības jums nav teikušas, ka gadiem ilgi ir saņēmušas palīdzību un atbalstu no mums. Mēs nācām palīdzēt, bet viņu plāni bija izplatīt badu, trūkumu un slimības, lai „izkautu populāciju”. Pavisam nesen pieredzējāt slimību uzliesmojumus, tās visas ir cilvēku radītas, jau nerunājot par Prāta Kontroli, kas vērsta pret pilnīgi visiem jums, jo mazāk lasāt un klausāties viņu propagandā, jo labāk. Mums ir izdevies novērst mēģinājumus uzsākt Trešo Pasaules Karu. Jo vairāk labas enerģijas varat radīt, jo mazāk tumsa var ko izdarīt.
 
Jo lielāks cilvēku daudzums atveras Garam, jo vieglāk mums būs komunicēties. Tikai mums ir vajadzīga valoda, lai visi klātesošie zinātu un saprastu, kas tiem tiek stāstīts. Mīlestības un Harmonijas piepildīta tikšanās visiem abās dzīves pusēs ir priekpilns notikums. Mēs nopietni strādājam, lai atbrīvotu jūsu pasauli no negatīvajām ietekmēm. Jūs būsiet šokā, kad apjautīsiet patiesos korupcijas apmērus. Nebūs viegli vērot dažādo iestāžu, institūciju, reliģiju atmaskošanu, kurām tik ļoti uzticējāties, tagad tās atkailinātas stāvēs jūsu priekšā. Tas Dievs, kam viņi lika jums noticēt un izrādīt lojalitāti nav tas Dievs, Augstākā Mīlestības un Gaismas būtne. Jūsu pasaule tīši maldināta, tas bija viltīgs plāns, kas guva panākumus nevienā neradot aizdomas. Tie sagudroja stāstus, ko cilvēki uzņēma par absolūtu Patiesību, un tajos apstākļos jums arī nebija lielu izredžu saprast ko citu, pavisam drīz atklāsies lielāks kopskats, vēl nebijušos apmēros sāksies atkal apvienošanās. Laiks vērties pretim nākotnei, atstāt briesmīgo pagātni uz visiem laikiem un turpināt tālāku ceļu Gaismā.
 
Mana mīļā, tava dzīve kļuvusi ļoti aizņemta, centies atpūsties, darba ir daudz. Es sūtu tev visu manu mīlestību, mana mīļā, dārgā Valentīna. Tevi apbrīnojošais Montī.

Tulkoja Māra BranteTHE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru