Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2011. gada 21. marts

20 March 2011

Montekjū vēstījums svētdienai, 20.martam/2011

Nekrītiet izmisumā, tas nelīdzēs pret Ļauno Plāniem. Patlaban tik ļoti ir jūtami viņu centieni izraisīt jaunu karu. Tas redzams viņu acīs. Tumšie pat nenojauš, ka cilvēki zina par to, ka tiem melo. Laiks ir iztecējis, tumsu sagaida atmaskošana. Tumsai ir vajadzīgs karš vēl pirms pasauli mainīs DABĪGĀS pārmaiņas. Pirms pārmaiņu sākuma viņi ir nolēmuši samazināt iedzīvotāju skaitu. Atceries, mana mīļā, dažus mēnešus atpakaļ, mēs runājām par ASV, kas tur gatavībā pret Izraēlu vai pašu ASV pavērstus ieročus un vēlāk, pēc mākslīgi radīta uzbrukuma, varētu izlikties, ka vainīgā bijusi Ķīna. Viņi baidās no Ķīnas. Ķīna nevēlas Jauno Pasaules Kārtību un tādēļ ar to ir jāizrēķinās. Jaunā Pasaules Kārtība ir cietsirdīga, bezdvēseļu grupa, ko virza vara un alkatība. Tie atšķiras no jums pilnīgi it visā. Jaunā Pasaules Kārtība valda pār jūsu valdībām. „Pie varas” pielaistās marionetes ir bez mugurkaula, tie ir vāji, varu alkstoši indivīdi. Nav jēgas meklēt palīdzību: tie pakļaujas pavēlēm vai arī tos pašus aizvāks.

Sūtiet mīlestību un lūgšanas Japānas cēlajai tautai. Tie guvuši smagu mācību. Japāņi nevēlas Jauno Pasaules Kārtību un nepakļausies pavēlēm. Tie samaksājuši ļoti augstu cenu. Visi bijāt aculiecinieki notikušajam. Kāpēc jūs vēl tik daudzi turpiniet atbalstīt tumsas cilvēkus? Neveriet ciet acis, tik daudzi cieš neiedomājamas sāpes. Jaunās Pasaules Kārtība nevar pārņemt varu bez jūsu līdzdalības. Jā, šajā jautājumā ikvienam un katram jāieskatās savā sirdsapziņā. Jautājiet: „Kā es varu palīdzēt?” Jūsu klusēšana ir līdzvērtīga tumsas darbības atbalstam. Esmu jau jūs brīdinājis, ka vispirms būs grūti, tikai pēc tam kļūs vieglāk. Ja vien spētu redzēt notiekošās pārmaiņas. Daudzi zina un jūt vibrāciju pārmaiņas. Aiziet vecais un sākas atmoda, pilnas apziņas atgūšana, tikai tad savienosieties ar savu patieso būtību. Miers un harmonija aizstās tumsu, kurai gājāt cauri tik daudzu dzīvju garumā. Esiet mierīgi. Atcerieties, neļaujiet dzīvē ienākt bailēm. Pārmaiņas ir Dieva- dotas. Mēs, kas atrodamies Garā, esam šeit, lai jums palīdzētu. Cilvēki, kuri TV un laikrakstos izplata bailes, ir marionetes un nolasa priekšā noliktu tekstu. Patiesība ir citur, tā pieejama tiem, kuri to meklē.

Visas kņadas un burzmas vidū, meklējiet ziedus, priecājieties par pavasarī atkal uzziedošajiem kokiem, kas no jauna atgriežas dzīvībā, tāpat kā jūs- jūs uzziedēsiet kā skaisti Gari. Mēs darām ko varam. Mēs esam novērsuši ļoti daudzus tumšus plānus. Tumsa un tumšie ir kā vēzis, kas iespiedies katrā dzīves stūrītī. Bet vēzis ir cilvēku radīts, tādēļ to var likvidēt. Paskatieties uz bērniem. Jūsu šodienas pūles ļaus jūsu bērniem netraucēti dzīvot tādā pasaulē, kuras ikdiena būs mīlestība un mīlestība pret līdzcilvēku. Neviena cita planēta nelīdzinās jūsējai. Citu planētu iedzīvotāji brīvi sazinās, tie dalās enerģijā utt. Viss drūmais aizies, jūs kontaktēsieties prāta līmenī, tāpat kā Gara pasaulē, kur viss ir doma un gaisma. Kad būs aizvākti visi šķēršļi, tad redzēsiet planētas Zeme skaistumu visā tās krāšņumā, to brīdi nekad nespēsiet aizmirst. Viss, kas jums reiz ticis bloķēts, tiks atdots atpakaļ visā pilnībā. Domājiet par pavadīto laiku uz Zemes kā par ieilgušu citas planētas apciemojumu. Ķermenim, ko lietojat šim ceļojumam, nav nozīmes. Tā ir jūsu dvēsele, jūsu Gars, kas ir mūžīgi. Tie jālolo ar mīlestību un rūpēm. Pārāk liels uzsvars tiek likts uz ķermeni, lai tikai novērstu jūsu prātu no dvēseles, kas ir Dieva Gara atspulgs, Augstākā Būtība. Uzticieties viņa Mīlestībai. Bailes ir destruktīvas. Tieši tāpēc tās pielieto pret jums. Ieklausieties Džona Maka vārdos. Viņš bija gaismas cilvēks un tagad strādā, lai vairotu gaismu jūsu pasaulē. Lai atjaunotu enerģiju un attīstītu tehnoloģijas, jūsu Zemei palīdzēs visas citas planētas.
Atceries, mīļā, kad es darbojos ar Scole eksperimentiem, man centās palīdzēs andromedieši. Viņi pat sevi parādīja, tie centās komunicēties, bet mēdijiem nepietika izturības. Tie atteicās palīdzēt. Jūsu pasaule tagad atrastos pavisam citā stāvoklī, ja vien tie būtu manī ieklausījušies un ļāvuši andromediešiem kontaktēties un palīdzēt jūsu atmodināšanā. Tie parādīja sevi filmā. Tu to redzēji. Mēs sajūsmā un priecīgā pārsteigumā skatījāmies šo filmu. Bet mēdiji bija nelokāmi un atsacījās piedalīties turpmākos eksperimentos. Un aprobežojās ar laimi par to, ka nekļuva populāri ar Scole programmu; faktiski, tie palaida garām iespēju izglābt pasauli no Tumsas Kabalas. Tie sākumā nostājās uz kontaktēšanās ceļa, bet tiklīdz tiem pietuvojās nezināmais, tā tūlīt atteicās. Kāda zaudēta iespēja- paplašināt sapratni par visumu un atjaunot gaismu un mieru. Jā, ir vajadzīga drosme doties uz priekšu, ieiet nezināmajā- kaut arī, zinot, ka ej pareizo ceļu. Kopā dosieties uz priekšu un ieiesiet gaismā. Nu jau jūsu skaits, to, kas modušies, skaitāms miljonos.

Baudi pavasari, tas vienmēr bijis tavs mīļākais gadalaiks. Mana mīlestība ir kopā ar tevi, tevi apbrīnojošais, Montī.


Tulkoja Māra Brante
(www.thescoleexperiment.com – scole eksperimenti saistīti ar pēcnāves dzīves pētījumiem)


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

Original and translations of the Galactic Messages available on

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru