Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

trešdiena, 2010. gada 17. marts

14.marts/2010

Lūgšanās lūdziet pēc patiesības un Patiesība atklās visu, kas jums jāzina, lai atjaunotu savu Planētu, lai ātrāk jūs aizvestu uz Augstāku Līmeni, kur Valda Augstākā Mīlestība un Miers apņem jūs.


Montekjū vēstījums: svētdiena, 14.marts/2010Veronika, mana mīļā, saskaršanās ar Patiesību jau gandrīz norisinās pilnā sparā jūsu Pasaulē, vēl ir tik daudz tādu cilvēku, kas tic, ka Pasaule pieder viņiem un paredzēta viņu lietošanai, tiem ir savi plāni, tiem šķiet, ka ir neuzvarami. Tie uzpūtīgi tic, ka tiem ir tiesības valdīt pār Zemi un viņu nomainīšanu vai atlaišanu redz kā liekas prasības, tiem nepatīk tādi, kurus uzskata par „pārāk veiksmīgiem”, tāpēc tiek radīti plāni šādu cilvēku pārvietošanai. Daudzas Cilvēku Būtnes tiks atbrīvotas. Jo šie cilvēki sevi redz kā „Priekšniekus” , tie tic, ka viņiem ir visas tiesības tā rīkoties. Tiem nav Dvēseles, nav Sirdsapziņas, nav sajūtas par notiekošo, Nauda valda, Spēks tos saindējis, tie domā, ka ir nepārspējami. Viņu Plāni ir tik šokējoši, ka Cilvēku Būtnes nevar sev likt tiem noticēt. Viņi nepārtraukti bombardē jūs ar „informāciju” par „ienaidniekiem”, „teroristiem” un kamēr jūsu prāti ir pārņemti ar uztraukšanos par tā sauktajiem „teroristiem”, jūs zaudējat iespējas redzēt savu patieso Ienaidnieku un to ko tie plāno. Jums ir jāatklāj tas, kas notiek patiesībā. Jums, patiešām, Jāatmostas PATIESĪBAI.

Kad atrados uz Zemes, es nezināju, ka esmu saistīts ar cilvēkiem, kas ārēji mani iedrošināja turpināt pētījumus, bet vienlaicīgi arī kavēja manu darbu publicēšanu, tie atradās pie Varas tikai tāpēc, lai neļautu PATIESĪBAI nākt gaismā. Tādi cilvēki patiešām lieliski māk slēpt patiesību, tie izliekas par kolēģiem, bet patiesībā vēlas tikai kontrolēt notiekošo. Atceries, mīļā, tos nodevīgos un negodīgos veidus kā tie centās tevi „kontrolēt” pēc manas aiziešanas, tie muļķīgi ticēja, ka tu būsi stumdāma pēc viņu prāta, kad Elisona un es redzējām, ko tie patiesi iecerējuši, mēs pārliecinājām tevi, ka tev nav nekā kopīga ar viņiem. Tie izplatīja nepatiesu informāciju par tevi, par manu mīļo sievu, tu pacēlies tam pāri, tu neizjuti cieņu pret tādiem nodevīgiem cilvēkiem, tev tādi nebija vajadzīgi. Atceries, cik šokēta biji, mana mīļā, kad vairāku cilvēku klātbūtnē dzirdējāt mana „kolēģa” skaidri teikto: „tas ir diezgan ienesīgs pasākums būt skeptiskam un visu noliegt”, jā, viss tiek kontrolēts. Atceries arī viņu pūles aizkavēt Scole Ziņojuma publicēšanu, tu mani iedrošināji to rakstīt, jo zināji, ka tas ir Patiess un Godīgs Ziņojums, tu zināji cik daudz tas nozīmē man, paldies, ka man palīdzēji to uzrakstīt, es vienkārši „ZINĀJU”, ka man ir taisnība. Daži tikai runā, bet nekad neradīs nesaskaņas ar saviem maizes devējiem. Tad kad tu stāvēji pie mana šķirsta, tu atkārtoji pie sevis ” turpināšu viņa darbu pēc labākās gribas un iespējām”, tu veltīji savu dzīvi mūsu darbam. Bet vēl neizgājuši no krematorijas, mani kolēģi jau tev aizliedza strādāt, turpināt manu darbu sakot, ka „tu neesi zinātniece, neviens tevī neklausīsies”. Tagad tie redz, ka ir kļūdījušies, Mīlestības Spēks pārspēj visu. Tagad mūsu darbs tiek tulkots portugāļu, dāņu, ķīniešu, spāņu, vācu valodās; nav slikti kādam, kas nemaz nav zinātnieks un kam tik daudz pretspēku. Mēs abi tik daudzas reizes runājām par to kāpēc SPR nav tāds kā paredzēts Pagātnes Varenajiem, kuri ticēja, ka viņu sapņi un tradīcijas izglītos un apgaismos tos, kas meklē Patiesību. Mēs šajā Dzīves pusē esam bēdīgi, ka notiek tā, un vēlētos kaut būtu darījuši vairāk, lai atvērtu Sabiedrību visam un neļautu to vadīt tādiem dažiem „izredzētajiem”, Patiesību nevar noslēpt uz visiem laikiem.

Ļaunie Plāni, kas tagad tiek pabeigti, ir vissliktākie kādus radījuši cilvēki, visi saistīti ar Mantkārību un Varu. Viņu rīcībā esošajiem ieročiem nav robežu. Kādi Slimi Prāti gan spējuši saražot šādas izvirtības. Tikai viens sīkums ir ticis pārprasts, Zeme neatrodas viņu kontrolē, tā būs stingra mācību stunda, kas vēl nāks. Tie nevar noslēpt no MUMS pilnīgi neko, mēs esam visur, patiesību nevar noslēpt. Esiet uzmanīgi visu laiku, kad kontaktējaties ar „cilvēkiem” pie Varas, tie rada Bailes un tad Kontrolē, tiem trūkst līdzjūtības, tiem nav Dvēseles, nav Siltuma, Mīlestības un Sapratnes par citiem, kas neatrodas viņu kliķē. Tev, mana mīļā, bija jāsadarbojas ar tādiem cilvēkiem pēc manas aiziešanas. Tādi cilvēki barojas no Varas un Bailēm, tāpēc akli nepieņemiet visu ko tie stāsta. Tiem vajadzīgi Kari, lai taisītu naudu, Kari dod tiem Skābekli, kas baro viņu Trakās Varas dzīves. Pirmais un otrais pasaules karš tika safabricēti tikai viņu dēļ.


No otras puses mums ir Plāni, kas cilvēku dzīvēs atnesīs atpakaļ Mieru, Harmoniju un Mīlestību. Lūgšanās lūdziet pēc patiesības un Patiesība atklās visu, kas jums jāzina, lai atjaunotu savu Planētu, lai ātrāk jūs aizvestu uz Augstāku Līmeni, kur Valda Augstākā Mīlestība un Miers apņem jūs. Paceliet savu apziņas līmeni, Pacelieties virs Bailēm un Kontroles, kas jums uzspiesta. Ir laiks Mosties, jūs gaida brīnišķīga jauna dzīve.

Es vēlos personīgi katram pateikt paldies, kas gājuši kopā ar manu sievu pa Patiesības ceļu, mēs esam te priekš jums visiem, mēs augsti novērtējam jūsu palīdzību Miera un Mīlestības atjaunošanā. Svētīta, mana mīļā, tavs Vīrs, Montī.

Tulkoja: Māra
Email: marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/SPANISH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - CHINESE

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru