Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

trešdiena, 2010. gada 17. marts

7.marts/2010


Mēs, šajā dzīves pusē vadām jūs visus, kas strādā, lai nestu Gaismu savai Pasaulei.


Montekjū Vēstījum2010s: svētdiena, 7.marts/2010


Mēs, šajā dzīves pusē vadām jūs visus, kas strādā, lai nestu Gaismu savai Pasaulei. Atcerieties, Lielā Atmoda tika solīta, Garīgā Revolūcija kā tāda tika pasludināta Atklāsmes Grāmatā, visa Radītā Dievam ir viens vai vairāki paglabāti pārsteigumi tiem jums, kuri strādā Gaismā. Cilvēki skatās jaunām acīm uz visiem MELIEM, ko lieto Korumpētie, lai jūs kontrolētu, arī tos sodus ko tie uzliks jums ja uzdrīkstēsieties apstrīdēt viņu motīvus. Tie netriumfēs, nepastāv Droša Osta, tiem nav kur paslēpties. Jūsu planēta ir apņemta ar tiem, kas meklē veidu kā dot Gaismu jūsu tumsā.


Izejiet ārā no tumsas, kļūstiet par Garīgām Būtnēm, kas patiesībā esat, šī ir jūsu Planēta, ko esat ļāvuši kontrolē pārņemt Tumsas Nelabajiem Spēkiem. Pagātnē Būtnes no citām planētām iefiltrējās jūsu Planētā, tie iejaucās jūsu DNS, tiem tas bija jādara, lai izdzīvotu uz Zemes, tie guva finansiālu kontroli, tagad tie gatavojas uzsākt jūsu pārtikas kontroli ar Ģenētiski Modificēto Labību, šī bija viena no manām tēmām, es par to runāju, rakstīju par šo tēmu. Ticiet man, kad reiz tie saindēs augsni ar tādām ķīmijām, tad būs vajadzīgi simtiem gadu, lai augsni attīrītu un droši audzētu atkal tīru labību. Nav nekādas vajadzības kādam būt izsalkušam jūsu pasaulē, visa kā ir atliku likām. Tā ir to mantkārība, kas atrodas pie Varas, kas rada Badu un Karus, tiem ir svarīga Asins izliešana, tā palīdz kompensēt viņu Parādu Tumsas Pusei. Jums visiem jāatmostas faktam par to, ka tie cenšas pārņemt jūsu Planētu. PATIESĪBA ir tur ārā, viss, kas jums jādara ir- tā jāmeklē, tā ir jūsu pirkstu galos, nekad nav bijis tik viegli. Jūs tiekat iedvesmoti atvērt acis un ieraudzīt Korupciju. Sanāciet kopā un jūs radīsiet labāku Pasauli visiem Cilvēkiem. Paskatieties uz Pagātnes Varenajām Civilizācijām, kā tās tika apspiestas, vai tas ir tas ko jūs vēlaties, jums ir izvēle. Patiesība jūs atbrīvos, jūs esat Gars Tagad, NAV NĀVES, Gars ir mūžīgs, jūsu dzīve uz Zemes ir maza daļiņa no Gara dzīves. Šis vienkāršais fakts ir jāpieņem ja ne uz Zemes, tad noteikti tad, kad jūs atgriežaties pie Gara kā tas visiem jādara.


Mana mīļā sieva šodien ir ļoti nogurusi, viņai ir grūti kontaktēties ar mani, mums jāļauj viņai atpūsties, viņai jādara tik daudz Gara labā, mūsu darbam ir svarīga loma jūsu pasaules glābšanā no tumsas puses. Mēs izvēlamies šo ceļu, kopā mēs sasniegsim mūsu mērķi.


Atpūties, mana mīļā, zini, ka esamu te blakus, es palieku tavs mīlošais un tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.

Avots:
http://www.montaguekeen.com/articles/montague/mar7-2010.htm

Tulkoja: Māra
Email: marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/SPANISH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - CHINESE

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru