Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 12. aprīlis

April 11, 2010

Montekjū Vēstījums: svētdiena 11.aprīlis/2010Mana mīļā sieva, ar katru dienu attēls kļūst aizvien skaidrāks, pieaug jūsu sapratne par TO un KAS notiek jūsu pasaulē. Tu jautā, vai cilvēce gulēja, kāpēc neko nezināja, tik daudz apjukuma radīts šādā veidā, lai tikai novirzītu cilvēces prātus no visa svarīgā; un tā vietā, lai cilvēce ieņemtu sev pienākošos vietu un pieņemtu iedarbīgus visai pasaulei lēmumus, tās prāts prasmīgi tika vadīts uz sekojošām izpriecām- sports, pārmērīgām rūpēm par savu fizisko ķermeni, TV, filmām, kas speciāli veidotas, lai iemācītos nogalināt, kara slavinājumiem, olimpiādēm- tas viss ticis radīts, lai attālinātu jūsu vēlmi pašiem pārvaldīt savu pasauli. Jums būs vien jāpiekrīt- tas ir nostrādājis, un līdz šim brīdim arī darbojies, tie ir radījuši lejupslīdi un par to zināja tikai paši organizētāji, bet tagad, pateicoties daudzu tev līdzīgu cilvēku darbam, cilvēkiem atveras acis, tie sadzird savu balsi, tajos rodas atbildības sajūta to izteikt. Cilvēki, kas īstenoja slikto darbu nav tādi kā jūsu vairākums, jūs zināt, ka Cilvēku Rase tika sajaukta, lielākajam vairākumam cilvēku ir aptuveni 80 līdz 90% DNS. Cilvēki, kas vēlas pārņemt varu, tie ir tikai par 20 līdz 30% Cilvēki, tie jūs nevēlas, jūs esat lieki, tā pasaule, ko tie vēlas radīt būs vergu pasaule. Mēs, kas atrodamies Garā un pārējās planētas, cenšamies izglābt jūs no šī briesmīgā ļaunuma. Tie cenšas aizkavēt jūsu ticību Gara pasaulei un Pēcdzīvei, un Būtnēm no citām planētām, kuras tik ļoti vēlas vest jūs uz priekšu, uz pasauli, kurā Ļaunie Cilvēki vairs nespēs izdzīvot, jo tie vairs neatradīsies uz jūsu planētas.

Patiesība tiek atklāta un mēs ieskatāmies tās sejā, neviens uz visas Zemes to nevar aizkavēt. Patiesība ir Patiesība, tā nepakļaujas kāda pozīcijai, lai cik cildena tā varētu šķist. Tas attiecas uz pilnīgi visiem, neatkarīgi no pašu uzskatiem par sevi, tie, kas ļaunprātīgi izmantoja manu uzticēšanos, arī uz tiem tas attiecas. Nepastāv reliģija; EKSISTĒ PATIESĪBA un šo Patiesību ir sagrozījuši cilvēki, kuru interesēs bija tikai Vara un kontrole pār cilvēci. Dieva Mīlestība tika atstumta malā, BAILES tika lietotas kā viņu Kontroles ierocis. Tagad jūsu pasaulei jāsper nākamais solis, šo progresu nevar apstādināt ne ar kādiem ieročiem, cilvēks ir bezspēcīgs to apstādināt. Jūs varat to sev padarīt par vieglu pāreju vai cīņu, bet tas tik un tā notiks. Ticiet Dieva Mīlestībai un tiem, ko Dievs sūta, lai jūs vadītu un vestu uz priekšu. Šīs pārmaiņas notiek Tagad, tās ir sākušās, un paātrināsies tuvojoties 2012. gadam, Nostradams un svētais Malačī (St. Malachy) par tām jau ir runājuši, pienācis laiks klausīties un pieņemt lēmumus. Informācija ir aizsniedzama, meklējiet to. Sasniedziet viens otru, kopā jūs esat drošsirdīgi un stipri ceļā uz priekšu. Mēs, kopējā tīklā, darīsim visu, lai atvieglotu jūsu ceļu, šajā Dzīves Laboratorijā viss ir iespējams.

Cilvēku rasi kontrolē Meli, cilvēki pat apmeklē universitāti, lai iemācītos Melus un tā jūsu pasaulē tiek dota atļauja rasties Bailēm un Kontrolei. Tas, ko ēdat, tas, ko lasāt, jūsu izglītība, tas, ko redzat, kam jūs ticat, kur ejat, jūsu Veselība vai varbūt man jāsaka NE VESELĪBA, ko radījuši cilvēki, arī tas viss tiek Kontrolēts. Jūsu smadzenes ir Izskalotas, vispirms jūs ticat, ka jums vajag zāles, pēc tam jums vajag zāles, lai likvidētu iepriekšējo zāļu radītās problēmas, tos saucot par „Blakus Parādībām” un ar tik vienkāršiem vārdiem aprakstot visīstākos uzbrukumus Cilvēka Ķermenim. Es jūs lūdzu, padomājiet.

Piedodiet, šodien esmu ļoti nopietns, mums ir grūti noskatīties visu to, kas notiek jūsu pasaulē, tam jāapstājas. Esmu priecīgs, ka satiekat cilvēkus, kas arī palīdz apgaismot citus, tas ir katra jūsu darbs un pienākums, kopā mēs gūsim panākumus.

Tev bija jauka nedēļa kopā ar savu ģimeni, lūdzu, mīļā, nejūties vainīga, ir labi atlicināt laiku ģimenei. Mēs zinām un novērtējam to, ko esi devusi ar savu dzīvi Garam, tu tiec vadīta, bet mums patīk redzēt tevi smejamies, esam kopā ar ģimeni, baudīt brīnišķīgās Simona pagatavotās maltītes, tas bija kas tāds, kas patika arī man, kad biju uz Zemes kopā ar tevi, es vēl tagad esmu ar tevi. Mums ir tik skaistas atmiņas, tev un man.

Tāds ir mūsu darbs, mīļā, tu un es uzņēmāmies pienākumu atklāt Patiesību visā tās Varenībā visai cilvēcei. Daudzajās dzīvēs mums ir bijuši daudzi un dažādi uzdevumi, bet mēs vienmēr bijām kopā un kopā arī paliksim, tevi apbrīnojošais, Montī.

Tulkoja: Māra
Email: marabrante@inbox.lv


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru