Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

svētdiena, 2010. gada 27. jūnijs

27.jūnijs/2010

Jūsu pasaulē atrodas ļoti daudz tādu cilvēku, kuri patiesi un nepagurstoši strādā, lai aizsargātu jūs visus, sanāciet kopā, mācieties uzticēties, aizsniegt viens otru.

Drosmīgi atveriet sevi Patiesībai, meklējiet, pētiet, atjaunojiet patiesību priekš sevis, uzņemieties atbildību, tā ir jūsu dzīve, dzīvojiet to visā pilnībā Mīlestībā un Patiesībā.


Montgue Keen: 27.jūnijs/2010

Cilvēcei ir jāsaprot- „Cilvēks nav sala”, tas, kas noticis vienā pasaules daļā var tikt atkārtots jebkurā citā. Jūs esat savu brāļu sargātāji, lūdzu, sanāciet kopā Mīlestībā un Mierā, atbalstiet viens otru. Nedomājiet, ja tas notiek kaut kur tālu Amerikā, tad es esmu drošībā, arī jums nāksies sastapties ar pārbaudījumiem un tad cerēsit, ka kāds atsauksies jūsu bēdīgajam stāvoklim. Jūsu pasaule brūk jūsu acu priekšā, vai nu ļausiet tam notikt vai arī modīsities vislielākajai nelaimei un patiesībai, kas tikusi jums slēpta. Nelaimes vienmēr tiek radītas pirms iesākas nākamais plāna etaps, lai varētu kontrolēt jūsu planētu, kad tiek saražots pietiekošs baiļu daudzums, tad cilvēki pret daudzām lietām piever acis, tad cilvēks piekrīt visam, kas tam tiek piedāvāts. Pagātne atkal un atkal atkārtojas, kam jānotiek pirms jūs pamodīsities un pateiksiet Nē manā Vārdā. Šādus bojājumus nodara 3% no visiem pasaules iedzīvotājiem- kā tas var būt? Kur ir mana balss? Jūs esat apziņa, daļa no Veselā, no visa, kas ir un jelkad bijis; kopā Gaismā un Mīlestībā, jūs varat pieprasīt un atprasīt visu atņemto. Aizmirstiet cilvēku radītās rasu un tautu atšķirības, tās tika radītas, lai sadalītu un valdītu. Atrodiet savu īsto mērķi un jēgu, jo ikviens jūs izvēlējāties atrasties tagad uz Zemes šajā laikā, lai glābtu to no pārāk ilgās Tumsas.

Es esmu šī tīkla daļa šajā dzīves pusē, nekas nenotiek bez mūsu ziņas, mēs redzam visu. Mēs vadīsim jūs uz priekšu uz Augstākiem Līmeņiem, tur kur tuvojas jūsu Zeme, Tumsas puse cenšas radīt šķēršļus mūsu ceļā, es apsolu, tiem nebūs panākumu. Ir cilvēki, kuri zina patiesību, tie cenšas jūs informēt, un ir attiecīgi sagatavoti lai vadītu jūs. Vistumšākais brīdis ir tieši pirms rītausmas, jūs nepametīs.

Jūsu pasaule nekad agrāk nav bijusi tik korumpēta, šis ļaunums ir paslēpies katrā varas gaitenī, slēpjoties aiz marionetēm, kas alkst pēc varas un stāvokļa. Līdz pat šim laikam dažādi pārkāpumi pret jums tikuši ļoti gudri ieplānoti un ieviesti dzīvē, bet cilvēki mostas un nestaigā vairs apkārt aizmiguši, vairs neļaujot sev kļūt par vergiem. Nekļūstiet tumšajiem par upuriem, tiem nevar uzticēties. Pienācis laiks iznākt ārā no tumsas. Patiesība drīz tiks atklāta.

Jūsu pasaulē atrodas ļoti daudz tādu cilvēku, kuri patiesi un nepagurstoši strādā, lai aizsargātu jūs visus, sanāciet kopā, mācieties uzticēties, aizsniegt viens otru. Jums ir tikai viens ienaidnieks, tas ir viņš, kas vēlas jūs kontrolēt un pārņemt jūsu pasauli. Jūs augāt Īrijā, kur protestanti un katoļi tika rīdīti vieni pret otriem, dalīti un pārvaldīti, viens no vecākajiem gājieniem iedarbojās un tika radītas nesaskaņas. Tagad jums stāsta par to, ka musulmaņi ir jūsu ienaidnieki, jūs baida ar tiem, bet kad sastopaties ar tiem, tad redzat, ka musulmaņi tieši tāpat baidās no jums. Jā, arī tiem par jums stāsta muļķīgas lietas, lai tie ienīstu un baidītos. Kas par to atbild? Arī musulmaņi ir upuri. Pienācis laiks visiem mācīties dzīvot Mierā. Es vēlreiz atgādinu reiz jau stāstīto- toreiz, kad es tev teicu, ka esmu ebrejs, es jautāju, vai tam ir kāda nozīme? Tava atbilde manā sirdī radīja prieku, jo tu teici: „vai tam būtu kāda nozīme?” Tu pieņēmi cilvēkus tādi kā tie ir. Mūsu mīlestība var būt piemērs tam, ka tādām atšķirībām un dažādībām nav iemesla. Tu redzēji paslēpto, tu pamanīji Gaismu. Sasniedziet ikvienu, jums nav ko zaudēt, nav no kā baidīties izņemot no pašām bailēm.

Kad tiksiet pāri šim Tumsas periodam, tad dzīve uz Zemes pārsniegs jūsu sapņus, abas Dzīves puses apvienosies harmonijā. Paskatieties uz sevi kā piramīdu, jūsu acis nav novietotas tās pašā augšējā virsotnē, tur, kur glabājas zināšanas, es tās esmu novietojis vidū, kur tās ir pieejamas visai cilvēcei. Jūs atkal atgūsiet visu savu smadzeņu zināšanas, tās jums atņēma tumsas puse ar nolūku- kontrolēt. Vairs nebūs šķēršļi, viss atkal kļūs iespējams, dzīve kļūs par tādu kāda tā tika iecerēta.

Drosmīgi atveriet sevi Patiesībai, meklējiet, pētiet, atjaunojiet patiesību priekš sevis, uzņemieties atbildību, tā ir jūsu dzīve, dzīvojiet to visā pilnībā Mīlestībā un Patiesībā.
Mana mīļā, tev pagājušajā nedēļā bija vairākas interesantas tikšanās, mēs-Garā- ļoti rūpīgi tās tev sagatavojām, esam apmierināti ar rezultātiem, vēl daudz darāmā.

Izbaudi sauli, tik skaisti aug manas rozes, labi tās redzēt atkal ziedos, rozes es stādīju mīlestībā uz tevi. Mana mīlestība tevi apskauj ceļā uz piepildījumu. Tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

Federation of Light by Blossom Goodchild

http://flinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://flingerman.blogspot.com - DEUTSCH

http://folinchina.blogspot.com/ - CHINESE

http://flinspanish.blogspot.com - SPANISH

http://flindutch.blogspot.com – DUTCH

http://federationlight.blogspot.com – PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru