Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

piektdiena, 2010. gada 25. jūnijs

Sveicināti,Draugi!


Manu regulāro ziņojumu saņēmēji jau zina, ka esmu ne pārāk atsaucīgs citu cilvēku ierosinājumiem. Tomēr, šajā īpašajā gadījumā, kad pacelts tik svarīgs jautājums, es jūtu, ka ir jādara viss, lai to atbalstītu. Zemāk tekstā ir pievienota Petras Samioski- Tīrnī uzrakstīta petīcija, kurā izskan lūgums pāriet uz alternatīvajām tehnoloģijām un „lūgumraksts” no mums- Zemes iedzīvotājiem-, kurā tiek lūgta palīdzība Galaktiskajai Federācijai, ievērojot un respektējot mūsu brīvo gribu, lai Galaktiskā Federācija varētu ierasties pie mums un sniegt palīdzību. Jūs veiciet balsošanu nospiežot „Petraline2010” un jūsu balsojums tiks automātiski piereģistrēts.

Izsaku pateicību par Jūsu atbalstu.Mīlestībā un Gaismā. Maiks Kvinsijs.Mīļie draugi!

Kā esam novērojuši, tad lielākā cilvēces daļa vēlas pastāvīgu mieru visu nāciju un dzīvo būtņu starpā. Acīmredzams ir tas, ka masu apziņa ir mainījusies pozitīvā virzienā un cilvēki ir sapratuši, ka „Māte Zeme” ir nopietni bojāta plēsonīgā veidā ekspluatējot zemes dzīles, īpaši naftu, kā arī citas zemes enerģijas ir tikušas nepareizi pielietotas.

Lielākā cilvēces daļa ir atzinusi, ka ir jāizbeidz un jāpārtrauc šādas izrīcības un piekrīt tūlītējām pārmaiņām. Cilvēki vēlas mainīt tagadējo ekspluatējošo ekonomisko sistēmu un aktīvi atbalstīt planētas reorganizācijas procesu ieviešot alternatīvus enerģiju un tehnoloģiju veidus, kā arī labāku veselības aprūpes sistēmu.

Cilvēki, kuri pieder tumsas pusei, šobrīd ir mazākumā, bet joprojām tumšie spēj apspiest lielāko cilvēces daļu ļoti gudri manipulējot ar to prātiem un brīvo gribu. Ļoti svarīgi, lai „spēka paritāte” tiktu pārstrukturēta, tad noslēgsies tumsas spēku iedarbība, kas tiek realizēta ar viņu tehnoloģiju un ekonomisko spēku palīdzību.

Galaktiskā Federācija, kas ir daudzu zvaigžņu nāciju apvienība un aizsargā mūsu Piena Ceļa Galaktiku, daudzas reizes ir piedāvājusi savu palīdzību dažādām valdībām, bet saņēmusi atteikumu. Galaktiskā Federācija ir gatava palīdzēt tiešā veidā likvidējot naftas izplūdi Meksikas līcī, savest kārtībā vispasaules ekonomisko kritumu un likvidēt vides piesārņojumu, kā arī attīstīt alternatīvās tehnoloģijas, kas sniegtu labumu visai cilvēcei.

Lai Galaktiskā Federācija varētu mums palīdzēt, no mums, zemes iedzīvotājiem, ir nepieciešams un vajadzīgs „pilnvarojums- atļauja” , kas pauž mūsu brīvo gribu.

Tādēļ Galaktiskā Federācija gaida masveida Petīciju, kas vienlaicīgi nodrošinās faktu, ka tie nāk pie mums ar mierpilniem nodomiem. Galaktiskā Federācija ir gaidījusi šo brīdi jau ilgu laiku, šo momentu, kas tiek saukts par „Maģisko Momentu”, kad cilvēki masveidā tos atzīs. Ikvienam cilvēkam, kurš lasa šo petīciju, tagad ir iespēja izrādīt savu atbildību un iespējas radīt visā pasaulē pozitīvas pārmaiņas.

Ja vēlaties pieaicināt Galaktisko Federāciju, ja arī jūs vēlaties pieņemt viņu atbalstu un palīdzību, tad, lūdzu, izpildiet sekojošos 3 soļus:

1.solis:

ieejiet zemāk dotajā youtube adresē, kas simboliskā veidā pieskaita jūsu „balsojumu” līdzīgi kā „barometrs”

http://www.youtube.com/watch?v=nE6o73SN1iE

2.solis:

ieejiet šajā adresē, lai parakstītu masu petīciju

http://www.PetitionOnline.com/GF2010/petition.html

kas, ja saņems lielu uzmanību un atbalstu, tiks pārsūtīta Amerikas prezidentam Barakam Obamam.

Un ļoti svarīgais 3.solis:

Atbalstiet šo rīcību un pārsūtiet šo vēstuli visiem sev zināmajiem cilvēkiem.

Atcerieties, tikai kopā mēs esam stipri un „JĀ, MĒS VARAM”

Mīlestībā un Pateicībā

Petra Samoiski- Tirnī & Draugi

2010. gada 18.jūnijā

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru