Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 24. maijs

23.maijs/2010

Montague Keen: Svētdiena, 23.maijs/2010

PASAULI NEVAR SAŠAURINĀT LĪDZ TĀ NENONĀK PIE SAPRATNES.............
BET SAPRATNE VAR TIKT PAPLAŠINĀTA UN ATVĒRTA LĪDZ TĀ VAR UZŅEMT SEVĪ TO KĀDA PATIESĪBĀ IZSKATĀS PASAULE.


SERS FRĀNSISS BĒKONS
Sir Francis Bacon


Lūdzu, apsveriet šos viedos Frānsisa Bēkona vārdus. Jūsu apdzīvotā pasaule ir savādāka nekā domājat, katrā savas attīstības līmenī jūs tiekat baroti ar viltus informāciju, skolas un universitātes turpina apmānu, jūs aizvien mazāk domājat paši, jūs kontrolē kā dzīvniekus būrī. Jūs ļaujat arī prātam sevi kontrolēt, pilnīgi pārklājot savu INTUĪCIJU. Padomājiet par tām reizēm, kad teicāt „ES ZINU” es zinu nešauboties... pajautājiet, no kurienes nāk šī zināšana? Tā nāk no jūsu Dvēseles, jūsu Mūžīgās Dvēseles, kurā atrodas Bezgalīgas Zināšanas. Mācieties atvērties un ļaujiet intuīcijai jūs vadīt, tā nekad neaizvedīs jūsu greizi. Jūs esat Apziņa, jūs esat daļa no visa, kas ir un jebkad bijis. Neļaujiet sevi verdzināt, pieveikt jūsu patieso identitāti. Tie nav Cilvēku rases pārstāvji, tādēļ tie var izskatīties un rīkoties it kā tie būtu...labāk neaizraujaties ar šo briesmīgo maldināšanu. Tā kā tie pārvalda jūsu pasauli, cenšoties piedabūt jūsu valdības tiem ticēt un uzticēties, jūs, Apgaismotie, esat atbildīgi par to, lai parādītu citiem patiesību.

2010. gads ir svarīgs gads jūsu attīstībā, tas būs atklāsmju gads, ziniet, ka visi tiekat mīlēti un atbalstīti darāmajā darbā, tas atjauno Mieru un Harmoniju, kas tikuši brutāli atņemti tik neskaitāmam nevainīgu cilvēku daudzumam. Izturieties pret tiem, kas cieš ar siltumu un pazemību. Patiesība pacels gaismā korumpētos, kuru vēlme pēc asins izliešanas ir neremdināma, tie nogalina visatļautībā. Tas ir jāapstādina, mums nepieciešams pietiekoši liels cilvēku daudzums, kas vēlas apstādināt notiekošo, lai radītu pietiekošu enerģijas daudzumu un varētu padzīt korumpētos uz visiem laikiem. Tie nevar izdzīvot Jaunajās Enerģijās, Jaunajā Laikmetā, kas sākas. Jums jābūt stipriem, korumpētie solīs jums zeltu un bagātības, tie stāstīs par skaistu Paradīzi un daudzi arī tiks apmuļķoti un noticēs...patiesībā, tiem vajadzīgi vergi. Tie drukā naudu, kas ir tikai papīrs, tai vairs nav vērtības, tie paši to kontrolē. Tie ir sagrozījuši vēsturi tā, lai jūs noticētu viņu meliem. Tie rada viltus dievus, viltus reliģijas visu tikai ar vienu mērķi prātā- kontrolēt masas. Vienmēr atcerieties, ka esat daļa no Lielās Apziņas un, kad beidzas jūsu misija uz Zemes, jūs atgriezīsities tajā vietā, kurai piederat. Veronikas atstāšana bija visgrūtākā lieta, kas tika prasīta no manis, bet vairs nebija nekādu izredžu turpināt mūsu darbu. Zaudējuma sāpes mums abiem bija milzīgas, bet tas tika darīts visas cilvēces labumam. Dzīve uz Zemes nekad nav bijusi viegla, vienmēr notikušas mācību stundas. Jūsu dzīve uz tās ir tikai mirklis jūsu lielajā eksistencē, jūsu laiks Garā ir BEZGALĪGS, piepildošs, perfekts, pēc tā jums ir jātiecas. Jūsu pasaulei nepārtraukti tiek doti cilvēki, kas sniedz jums pareizo un nepieciešamo virzienu ceļā. Daudzi cenšas tos nomelnot, bet patiesība nav apklusināma. Tiek radītas maldinošas un viltus bailes, jūs tiekat bombardēti ar informāciju par „jūsu ienaidniekiem”. Korumpētajiem bailes ir dzīvības elpa, asinis- dzīvības spēks. Lūdziet, lai jūs tiktu vadīti, vadība tiks jums dota.

Pret citiem izturieties tā kā vēlētos, lai izturas pret jums. Paņemiet aiz rokas nomaldījušos cilvēku un maigi vediet to Gaismā un Patiesībā. Atverieties savai Garīgajai attīstībai, tā Mīlestība ienāks jūsu dzīvē un jūs pamanīsiet to skaistumu, kas atrodas jums apkārt, Zeme ir skaista planēta, tie ir korumpētie, kas radījuši problēmas. Jūsu nākotne ir skaista, skatieties uz priekšu, uz pārmaiņām, tās jums neliks vilties.

Veronika, mana mīļā sieva, es apņemu tevi mīlestībā un gaismā, es vienmēr būšu tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.

Es lūdzu tevi izlasīt „Kā Gars ieraudzīja Montekjū Kīnu”, tas izskaidro to, kāds cilvēks viņš bija un joprojām ir, tas atrodas pie Rakstiem. Paldies, Veronika.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv


THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru