Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2010. gada 3. maijs

2.maijs/2010

Montague Keen: Svētdiena 2.maijs/2010

Kā solīts, mīļā, mēs tuvinām pareizos cilvēkus, tie kļūs par mūsu vienības daļu, jo es esmu šī tīkla daļa šajā dzīves pusē, tev arī būs tāds pats tīkls un kopā mēs virzīsim Zemi uz Apgaismības Jauno Ēru. Nemeklē palīdzību reliģijā, tā ir maldinājusi cilvēci pilnīgi visos līmeņos. Pierādījums, ko sniedzu es- ir pēcnāves dzīve patiešām eksistē, bet reliģija to pilnīgi noliedz. Reliģija aizliedz pētīt pēcnāves dzīvi, tās pārstāvji ir dedzinājuši cilvēkus uz sārta par kontaktēšanos ar Garu, tikai tāpēc, lai neatklātos Patiesība par reliģiju. Tie biedē ar sodu un pārmācību, lai tikai kavētu jūs atvērties Garam. Daudzas reizes esmu teicis, ka bailes ir kā Skābeklis tiem, kas jūs kontrolē. Paskatieties, kas pavisam nesen tika veikts lai radītu bailes, dusmas un neapmierinātību, lai tikai varētu ieviest lielāku kontroli un tāpēc, ka jūsu prāti bija pārņemti, jūs to pat nepamanījāt. Patiesie līderi stāv aiz citu grupu mugurām un paliek aizsegā. Daudzi ir pārdevušies, lai iegūtu sev labumu un kādas privilēģijas. Prāta Kontrolei te ir milzīga nozīme, tie, kas ar to nodarbojas patiešām ir meistari.

Mīļā, kad es pirmo reizi iegāju Gara pasaulē, es norādīju uz kādu Zinātnieku, kurš darīja nepareizi, tagad tu saproti par ko es runāju. Viņš ir viens no tiem, kurš rada bailes, apmuļķotie cilvēki tic tam ko saka Zinātnieks- tai jābūt patiesībai, pilnīgi izmeklētai un pierādītai. Viņš jautā, vai mēs varam atvērt Pagātnes Portālu, Tu un es zinu, ka tu vari, mēs to darījām kad es vēl biju kopā ar tevi uz zemes. Es tev esmu rādījis nākotni, tu esi tajā dalījusies ar draugiem, tas viss ir pierādījies, īstenojies. Tu mana mīļā, pieredzēji vairāk kā vienu Portālu, būs vēl daudzi citi... Pirms cilvēce tika izfiltrēta, cilvēki spēja ceļot, pārvietot smagus objektus kā Stounhendža, celt piramīdas, radīt tādus brīnumus kā Ņūgreindža. Pavisam drīz cilvēce atjaunos sevī šīs spējas. Cilvēki atkal iemācīsies kontrolēt savu ķermeni ar prāta un Dvēseles apziņas palīdzību, viss tiks atjaunots. Ikviens jūs esat smalka Gaismas Būtne, bēdīgi, ka jūs salauza tādi, kas iedomājās, ka var jūs pārvaldīt. Cilvēce mostas, mana mīļā, atceries seansu, kurā stāstīju tev par Deividu Aiku (David Icke), kurš uzrakstījis grāmatu, kas būtu jāizlasa visiem, lūdzu, uzraksti sīkāku informāciju par šo nozīmīgo darbu, tas sniegs pierādījumus visam manis teiktajam. Tam ir pienācis īstais laiks un atbalsts. Kad biju vēl uz Zemes, es muļķīgi klausījos tajos, kuri noliedza Deividu Aiku, ieteica to neņemt nopietni, arī šobrīd ir tādi, kuri turpina noliegt Aiku, jo viņš atklāj patiesību. Šis jums visiem ir lēmumu laiks, jūs tagad atrodaties krustcelēs.


Deivida Aika grāmata: CILVĒKU RASE, Piecelieties, Lauva ir modies (David Icke: HUMAN RACE, Get off your Knees, The Lyon Sleeps no more). Viņš atklāj un paceļ gaismā manipulācijas, kas veiktas ar cilvēku rasi un Realitātes patieso Dabu pilnīgi jaunas sapratnes līmeņos. Paldies, mīļā, jums priekšā stāv interesanti laiki, tiem varam ticēt. Patiesību nenoslēpt no cilvēces, tā tikusi slēpta jau pārāk ilgi un cilvēce tādēļ ir cietusi.

Vēlreiz, es vēlos pateikt paldies visiem, kas strādā lai nestu Apgaismību visam, vienalga kādā veidā, jūs visi esat svarīgi notiekošajā shēmā. Aiks jautā: „Vai mēs atmodināsim savas patiesās spējas un vienreizīgumu kā Bezgalīga apziņa.”??? Izvēle ir jūsu.

Tik daudz kas ir jāpārdomā, bet es iedrošinu tevi ar pilnu pārliecību un panākumiem atklāt patiesību. Šis ir svarīgs gads, pieņem jebkāda veida palīdzību, tu nes smagu nastu, mīļā. Es palieku vienmēr tavs uzticīgais vīrs, Montī.Transkripcija

Kāda no pirmajām komunikācijām ar Montī

Montī: Murdoņa
Vīrs: Dievs svētī tevi.
Montī: Vieglāk … vieglāk …
Vīrs: Mazliet vieglāk, šajā reizē, tas ir.
Montī: Jā.
Vīrs: Labi, labi darīts.
Montī: …kad …man sieva nav klāt.
Vīrs: Tas ir mazliet vieglāk, vai ne?
Montī: Man … man nebija ne jausmas … kam … gariem … jāiziet …
cauri … lai kontaktētos.
Vīrs: Esmu pārliecināts, ka tas ir ļoti grūti.
Montī: Piekrītu.
Man ir … problēmas … ja spētu runāt visā balsī … un man … ir apziņa … ka es … neskanu … kā vajag.
Vīrs: Mēs varam saprast tavus vārdus. Tas ir pats svarīgākais.
Montī: Ar to nepietiks … maniem … iepriekšējiem kolēģiem.
Vīrs: Mēs saprotam.
Montī: Ja kāds zinātu … pietiekoši … [neskaidrs teksts] … es esmu nācis
... runāt ar jums … par manu darbu.
Vīrs: Paldies.
Montī: Es … apbrīnoju Veroniku.
Jūs saprotat.
Vīrs: Mēs, protams. Esmu pārliecināts, tas ir abpusēji.
Montī: Viņa … bija, klusa … vienkārša, gaisma … manā dzīvē … un … virzīja mani... izdarīt darbu, ko es … nekad nebūtu paveicis …. bez viņas.
Es esmu … satraucies … par faktu, ka … pierādījums, ko varu tev dot ... ir tik ierobežots … un man … ir ... patiešām ... jākontaktējas ... vislabākajā iespējamajā veidā.
Es zinu … [neskaidra frāze] … caur zinātniskajām … aprindām … tiek
veikti ļoti reāli testi … un pētījumi … kas tikai varētu būt … pieņemti bez izsmiekla … ja tie tiek … pabeigti … visstingrākajā … uzraudzībā
… kas pilnīgi … iznīcinās skeptiķu argumentus.
Mana mīļā sieva … nevar to izdarīt.
Viņai nav … tehnisko zināšanu … lai gan viņai ir kvēle … lai gan viņai ir pārliecība.
Tomēr … par spīti viņas temperamentam … citi skeptiķi … un
mani kolēģi … atļausies mazgāt ar viņu grīdu … un es …
nevēlos lai viņa … pievienotos man, pagaidām … Viņa nav vesela … daudz kas nav kārtībā … fiziski … viņa nav jauns skuķis.
Tas mani satrauc par visu vairāk.
Viņa var pasniegt pierādījumus kā atraitne … bet nevar pasniegt pierādījumus … kā zinātnieks. Jo viņa tāda nav.
Esmu sapratis … ka tu nevari būt … par kādu citu … un man ir vienalga … par politiskajiem aspektiem … un augstprātību
kas eksistē … šajā …izpētes sfērā … Man ir vienalga tagad ... vai zem tiem atrodas mans vārds ... vai jebkādos citos datos.
Kas skar mani par visu vairāk … ir tas, ka viss darbs un izpēte
… viss, ko esmu padarījis … manā laikā uz zemes … tiks izlietots, tiks spekulēts…
Jo es zinu … ka manis uzkrātā informācija … pēc ļoti pārdomātas izpētes … ir ļoti svarīga … un ja vien kāds … to var pasniegt veidā … līdzīgā man … ar labām spējām … loģisko analīzi … bet arī … ar skaidru prātu …
Tas viss ir svarīgi.
Darbs, ko mana sieva … vēlas paveikt … ir jāuzskata … par …
rīcības veidu … citām atstātām sievām … un vīriem
… un, protams, visiem tiem … kas uztraucas … un jautā, kur … viņu … zaudētā ģimene palikusi.
Tas prasīja … brīdi … Deividam un man … lai pārliecinātos … par izdzīvošanas realitāti.
Fenomens … ko esmu iegrāmatojis …vairāk kā 45 gadus … ir pamatīgs uzkrājums.
To nedrīkst pazaudēt.
Augsta skaļa skaņa mikrofonā.
Montī: Atvainojos.
Ja tikai jūs zinātu … pašu problēmas sakni … ko redzam no šejienes …
runājot ar jums … tad … muļķīgie pētnieki … zinātu nevis kā … uzkurināt jautājumus … un apjēgtu … to, ko viņu palīgi dara … visu iespējamo … un bez atpakaļ sapratnes … man jāsaka …
ka … komunikācija … ir laba … kā instruments … ar kuru … jūs varat strādāt.
Te … šeit ir neaptverama enerģija … un tā tiek virzīta … noteiktā smalkā ceļā.
Tas ir … jauki … te … ar jums.
Vīrs: Paldies.
Montī: Diezgan jauki!
Vīrs: Jauki, ka esi ar mums.
Montī: Es esmu tīkla daļa ... es varētu atkal saistīties ... ja varētu.
Vīrs: Labi.
Klausītāji: Tas būtu brīnišķīgi, paldies.
Vīrs: Dieva svētība, Montī.
Klausītāji: Dievs tevi svētī.

Tulkotājs : Mara
marabrante@inbox.lv

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION

http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE

http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS

http://www.montaguekeen.com– ENGLISH

http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU

http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH

http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese

http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish

http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS

http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on

http://peacelovelove.blogspot.com/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru