Google+ Followers

Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

trešdiena, 2011. gada 25. maijs

22 May 2011

Montekjū vēstījums
22. maijs/2011
 
 
Ar katru dienu Lielā Konspirācija kļūst aizvien, aizvien saskatāmāka, jo cilvēki mostas un saskata patiesību, kas visu laiku atradusies viņu deguna galā. Bet, atrodoties hipnotiskajā stāvoklī, cilvēki agrāk nav spējuši to saskatīt. Konspiratori bija tik gudri, ka jūs nekad mūžā nespētu atmosties, vairumā gadījumu tie pat ne pārāk centušies slēpt daudzas lietas, zinot un ticot, ka neiedziļināsieties daudzos notikumos; faktiski, tas bija pat pārsteidzoši, kā muļķa Goyim (noniecinošs vārds, kuru ebreji lieto kristiešu apzīmēšanai) ticēja visam, kas tiem tika nolikts priekšā. Cilvēki uzticējās pat tad, kad paši acīm redzami piedalījās noziegumā- līdzcilvēku iznīcināšanā. Jūs „vadošie” cilvēki ir īpaši izmeklēti un sagatavoti būt par priekšstāvjiem; lai iegalvotu un pārliecinātu, ka tiem rūp jūsu intereses, lai tikai jūs uzticētos un kļūtu par aitām, kuras pašas iet uz kautuvi.
 
Mēs, Garā, izplatām Gaismu- atveram acis un sapratni par to, kas ticis darīts. Zinātnieki, kuri piedalījušies cilvēku dzīvju iznīcināšanā, tiks nosaukti vārdā. Tie ir atbildīgi par lidmašīnām, kuru vienīgais mērķis ir iznīcināt un sagandēt gaisu, ko elpojat, zemi, uz kuras dzīvojat, lai labība, ko audzējat un no kā pārtiekat, tiktu inficēta. Viņu plāni ir tik ļauni, ka normāls cilvēks nespēj noticēt tam, ka varas vīri spēj būt tik briesmīgi. Jā, zinu, ka atkārtojos, bet mums pievienojas arvien jauni un jauni lasītāji un tādēļ mums jābūt drošiem, kas tie saņem īsto vēstījumu: nekas nav tā kā izskatās.
 
Viss norisināsies īstajā laikā. Šis ir sagatavošanās laiks. Katra dzīve ir svarīga. Jāapstādina nevajadzīgā nogalināšana- nepastāv ne mazākais iemesls kara darbībai. Daudzas lietas paceļas gaismā, piemēram, smadzeņu skalošana bērniem, kuri „pazūd”. Valdības tos slepeni apmāca, lai „pazudušie” zagšus ieņemtu valstis un noslepkavotu cilvēkus. Šie fakti ir jāpaceļ gaismā. Katru gadu pazūd tūkstošiem bērnu. Tos pārvērš par robotiem, kas neapstrīdot izpilda pavēles. Tie apmācīti nekavējoties izpildīt savu pavēlnieku pavēles. Tādas lietas notiek un jūsu valdības tās slēpj. Jūs redzat tikai to, kas notiek uz virszemes, bet apakšzemē atrodas lieli plašumi, par kuriem jums nestāsta pilnīgi neko. Savus nodokļus atdodat iluminātiem un tie dzīvo pārpilnībā un greznībā, bet daudziem no jums nav ne pajumtes, ne ēdiena.
 
Tas mainīsies. Mainīsies pilnīgi visa Zemes dzīves struktūra. Jūs mācīsities dzīvot ērti un komfortā, esot kopā ar citu planētu būtnēm- jūs visi esat viena ģimene.
 
Daru zināmu sekojošu lietu, kas saistīta ar olimpiādi un sātaniskiem rituāliem. Olimpiskais stadions ļoti precīzi tika izvietots uz īpaši svarīgām enerģētiskām līnijām. Tie vēlas izvilkt sev maksimāli daudz enerģijas. Viņiem tas vajadzīgs, lai izdzīvotu. Žēl, bet šī enerģija tiks izlietota sātaniskiem mērķiem. Nedodiet tam savu enerģiju. Atcerieties, enerģija tiem vajadzīga, lai iznīcināju jūs. Visā, ko tie dara, ir iesaistīti sātaniski rituāli un numeroloģija. Uzticieties, ticiet un ziniet- pilnīgi nekas nenotiek bez iepriekšējas rūpīgas plānošanas.
 
Londona ir sensena sātaniska vieta. Tā atrodas un celta uz spēcīgām enerģētiskām līnijām, tāpat arī Roma. Šīs līnijas saistītas ar daudzām citām senām vietām. Tu, mana mīļā, esi cēlusies no Augstdzimušo cilts, kas sensenos laikos izceļoja uz Īriju. Dziļi savā psihē tu atceries, kā tas bija agrāk pirms ļaunums pārņēma jūsu planētu.
 
Tik patīkami redzēt, kā Gaismas cilvēki atrod viens otru un apvieno savas enerģijas pret tumšajiem. Jūsu Gaismu nevar apslāpēt. Jūs ikviens un ikkatrs esat svarīgs. Kopā esat spēks, ar kuru ir jārēķinās. Jūs gatavojat ceļu Gaismai, kas atgriezīsies uz šīs pasaules. Visu laiku esiet modri un nomodā. Tumšā puse sūdzas un vienlaikus izsmej konspirācijas teorijas; kaut gan paši laiku laikos plānojuši vislielākās slepenās lietas kādas vien pasaule pieredzējusi.
 
Pirms varēsiet apskaut jauno Gaismas ēru, jums ir jātiek galā ar Tumsu. Jūs alkstat uzzināt patiesību: kas esat, kas jūs pārņēmis. Daļa zināt savu izvēlēto ceļu un centīgi to pildāt. Citi esat izvēlējušies palīdzēt citos veidos. Visi, visi esat svarīgi visu lietu shēmā. Visi esat vajadzīgi. Uzlūkojiet viens otru mīlestībā. Pieņemiet katru uzdevumu, neskatoties cik tas no malas šķiet verdzisks, pieņemiet to kā ieguldījumu cilvēces mīlestības viarošanā.
 
Tu, mana mīļā, manās bērēs, ar salauztu sirdi- apsolījies veltīt sevi darbam. Tu teici, ka centīsies turpināt manu darbu pēc iespējas labāk. Tevi virzīja mīlestība pret mani un pēc septiņiem gadiem, šī mīlestība joprojām tevi virza uz priekšu. Nekad neesi padevusies, neskatoties uz visu to, kas ar tevi ticis darīts. Tāda ir mīlestība savā patiesajā būtībā. Ar to es saku, ka varat sasniegt absolūti visu, ja vien nolemjat, ja tas tiek darīts mīlestības garā un mīlestības dēļ. Mīlestība ir tas, kas jums ir vajadzīgs.
 
Apšaubiet visu! Meklējiet visu paši. Neesiet aitas. Tā ir jūsu pasaule. Mēs sūtām jums Gaismu un Mīlestību, tā vada jūs. Tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Tulkoja Māra Brante

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mksvenska.blogspot.com/ - SVENSKA
http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE
http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS
http://www.montaguekeen.com– ENGLISH
http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU
http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese
http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish
http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS
http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru