Permision


I Veronica, widow of the late Montague Keen give permission to Maria Luisa de Vasconcellos to translate messages from Montague for her website. Montague Vernon Keen is a registered Trade Mark, I also hold the Copywrite No. 2366610

Es, Veronika, Montekjū Kīna atraitne, dodu atļauju Marijai Luisai de Vaskonsellos tulkot Montekjū vēstījumus viņas mājas lapā. Montague Vernon Keen ir reģistrēta Preču zīme (Trade Mark), man pieder arī autortiesības No.2366610 (Copywrite No. 2366610)

pirmdiena, 2011. gada 30. maijs

29 May 2011

Montekjū vēstījums 29.maijs/2011
 
 
Mana mīļā Veronika, tagad sāc saprast, ka šis ir tavs darbs. Es palīdzu un vadu tevi, lai tu izdarītu to, kas tev jāizdara uz Zemes. Kad es atrados uz Zemes, tu tur biji manis dēļ. Tu bez vilcināšanās atdevi sevi. Vienmēr manas vajadzības tika noliktas pirmajā vietā. Tagad, atrodoties dvēseļu tīklā šajā dzīves pusē, mēs te esam priekš tevis. Pēdējā laikā esam devuši lielāku sapratni par to, kas tu esi un, kas tev ir jāizdara. Uz Zemes, no Visuma un, protams, no Gara Pasaules mēs savedam kopā īstos cilvēkus. Viss sanāk kopā un nav apstādināms. Uz Zemes patlaban atrodas pietiekošs daudzums tādu apgaismotu būtņu, kuras var īstenot paredzēto uzdevumu. Tumšie apmeklē daudzas un dažādas vietas, lai spēcinātu savas sātaniskās kontroles zīmogu. Mēs ietekmējam cilvēkus, kuriem ir spēks un vara aizvākt jūs kontrolējošos mehānismus un tādējādi atjaunot Gaismu. Mēs tos cieši vērojam un pieskatām. Viņu viltus pilnie smaidi un rokas spiedieni nespēj noslēpt ļaunos nodomus. No mums tas nav noslēpjams.
 
Jūnija mēnesim ir ieplānotas vairākas neģēlības. Mums šajā pusē var arī neizdoties aizkavēt visu ieplānoto, bet es apsolu, mēs darīsim visu iespējamo. Viņiem ir vajadzīgas nāves un destrukcijas enerģijas. Karš ir būtiska viņu eksistences daļa uz Zemes. Bēdīgi, bet daudzi ir gatavi pakalpot un nodrošināt Tumšos ar šādām enerģijām; cilvēki uzvelk uniformas un kļūst par prasmīgiem nogalināšanas mākslā, šāds teātris patlaban tiek izspēlēts vairākās valstīs. Tumšie apzināti grauj ekonomiku, lai piespiestu jaunus cilvēkus, kuri nespēj atrast darbu, kļūt par jaunu asiņu pienesējiem. Jūs nemaz nezināt, cik daudz asiņu tiek izliets arī privātās svinībās un ballītēs. Tā tas bijis vienmēr.
 
Jums aizvien no jauna atkārto un atkārto to, ka esat savu brāļu sargi. Mācieties citus uzlūkot tā kā vēlētos, lai izturas pret jums. Jūs visi esat viena apziņa. Iznīcinot viens otru, jūs iznīcināt sevi. Tas bojā jūsu mūžīgo dvēseli. Pieslēdzieties šai apziņai. Apmeklējiet senās svētvietas. Tā iemācīsieties apgūt brīvi plūstošās enerģijas. No tām var iegūt ļoti daudz. Izpētiet un ņemiet vērā astronomiskās zināšanas, mūsu senčiem tās bija vajadzīgas tieši tādēļ, lai izveidotu svētvietas īstajās vietās. Pajautājiet, no kurienes gan nāca šīs zināšanas? Tad nebija TV, nebija laikrakstu, interneta, tikai sacītais vārds- tā bija reālā komunikācija starp cilvēkiem. Senči dalījās visā, kas tiem bija un nešķiroja cilvēkus kategorijās. Senie cilvēki dzīvoja saskaņā ar visumu. Tieši to jūs tagad esat pazaudējuši, no tā esat attālinājušies. Patlaban sākat atkal atrast, atklāt, mācīties un apgūt senās svētvietas. Atskatoties un mācoties tiksiet uz priekšu. Ieraudzīsiet slēpto. Noslēpto tieši jūsu acu priekšā (deguna galā). Pret jums lietotas prāta kontroles metodes, lai kavētu saskatīt īstenību. Jūs atkal apjautīsiet savu patieso identitāti un mantojumu. Jūsu priekšā tika nolikti viltus dievi, tos aizvāksiet no savas sapratnes uz visiem laikiem. No redzesloka pazudīs vēlme valdīt pār citiem. Jāsāk reāli rīkoties, lai izvairītos no destruktīvā procesa, kas piesārņo zemi, jūras un debesis ar vienu vienīgu mērķi- samazināt un šķirot populāciju. Atsakieties sadarboties un līdzdarboties savas planētas destrukcijā.
 
Mums jau ir cilvēki, kuri var ieņemt Tumšo vietu, sekot viņu pēdās. Patlaban notiek dažu varas vīru, reāli valdošo aizkulišu spēku atstādināšanas process. Tieši tāpēc jūs neko par to nezināt. Tumšie turpina sapulcēties, izmisīgi cenšoties atkal atjaunot savu spēku un varu pār jums. Bet jo vairāk tie cenšas, jo redzamāki kļūst viņu centieni un cilvēki uzzina aizvien vairāk. Neklausieties sacītajā un viltus solījumos. Skatieties viņu acīs. Skatieties uz viņu darbiem. Tas ir vienīgais veids kā saskatīt patiesību. Atcerieties seno parunu, DARBI RUNĀ SKAĻĀK PAR VĀRDIEM. Tā tas patiešām ir. Jūsu īstie ienaidnieki ir tie, kuri rada nepamatotus iemeslus karam. Tie, kuri jūs iekodē ticībai, ka jāieņem citas valstis: tās, kurām ir nafta un zelts. Vēlāk zvēriskums, kas tiek pastrādāts vienā otrā valstī, tiks parocīgi ignorēts, jo nekas jau netiek iegūts vispārējam labumam, iekarojot šīs valstis.
 
Tas ir jūsu lēmums, kādu ceļu izvēlēties. Tas ir jautājums, no kura nevar izvairīties. Jums jālemj, vai vēlaties dzīvot pasaulē, kurā par normu tiek uzskatīta patiesība, mīlestība un harmonija, vai paliekat par Tumsas Kontrolētāju vergiem, tie neredz jūsos Gaismas Būtnes, jūs tiem esat tikai tāpēc, lai kalpotu. Jūsu gaisma tiks apdzēsta un iznīcināta. Jūs dzīvosiet kā roboti: bez dvēseles, bez līdzjūtības, tumsā. Pavērojiet savu tagadējo ticību un uzskatu sistēmas. Patiesi izmeklējiet un izpētiet tās- godīgi un ar atvērtu prātu. Pagrieziet muguru kontrolei, ko uzlikusi jūsu ģimene, kā arī tie, kuriem jūs esat noticējuši. Lemiet katrs pats- kādu ceļu iet. Tā ir jūsu dzīve. Un lēmums jāpieņem tikai un vienīgi jums pašam. Jūs nepiedzimāt ar kādu jau ieprogrammētu ticības sistēmu. Jums tika dota brīva griba, brīvā izvēle. Lietojiet to!
 
Turpiniet visiem sūtīt gaismu un mīlestību, pat tiem, kuri cenšas jūs iznīcināt. Tas ir pārsteidzoši un apbrīnojami- kā mainās uz labāku jūsu dzīve. Labais ienāks jūsu dzīvēs un piesaistīsies jūsu gaismai, un atvairīs Tumšos. Mēs strādājam bez apstājas, lai tikai atjaunotu Gaismu jūsu pasaulei. Abās dzīves pusēs atrodas īpašas vienības, kas jums palīdz šajā lietā.
 
rdomām tikko teikto. Jums jāpieņem lēmumi, jums jāsatiek cilvēki. Tu man esi īpaša, mana mīļā. Vienmēr esmu tev blakus. Tevi apbrīnojošais Montī.


Tulkoja Māra Brante

THE MONTAGUE KEEN FOUNDATION
http://mksvenska.blogspot.com/ - SVENSKA
http://mkjapan.blogspot.com/ - JAPANESE
http://mkinfrench.blogspot.com/ -FRANÇAIS
http://www.montaguekeen.com– ENGLISH
http://mkinlatvian.blogspot.com/ - LATVIESU
http://mkingerman.blogspot.com/ - DEUTSCH
http://mkfchinese.blogspot.com/ - MANDARIN/Chinese
http://mkcastellano.blogspot.com/- CASTELLANO/Spanish
http://mknederlands.blogspot.com/- NEDERLANDS
http://mkchannelings.blogspot.com/- PORTUGUÊS

Original and translations of the Galactic Messages available on
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru